Najnovšie produkty
Vaše recenzie
Dobrý pomer cena/ kvalita - a hlavne to nieje žiad..
Jaro
"fajnova" vecička na čistenie plošných s..
Jaro
Bol som skeptický čo sa týka "bezolova",..
Tomáš
Za mňa rovnako spokojnosť. Ďakujem..
Ľuboš
Hi, the package was delivered. Im a so happy to ge..
Bostjan Ceiger

Často kladené otázky


Otázka : Kedy a za akých podmienok môžem využiť možnosť dojednania ceny?

Odpoveď : Ak máte záujem o dojednanie výhodnejšej ceny pri väčšom odbere, kliknite na "Zjednaj cenu" pri tovare a postupujte podľa inštrukcií. Upozorňujeme Vás, že dojednanie výhodnejšej ceny budeme posudzovať individuálne a vyhradzujeme si odietnuť Vašu ponuku. Rovnako nieje možné použiť funkciu "Zjednaj cenu" pri tovaroch v kategóriách "DOPREDAJ" a "ZĽAVA", nakoľko tovar v týchto častiach internetového obchodu má zvýhodnená cenu. Výnimkou je nákup viacerých zľavnených položiek, alebo všetkých položiek z jedného druhu tovaru, vtedy je minimálne odberové množstvo , ako aj prípadná dohoda o cene predmetom zjednania. Zároveň Vás upozorňujeme, že pre využitie tejto funkcie musíte mať aktívny účet a byť prihlásený, pod svojim užívateľským menom a heslom.

 

 

 


Otázka : Aký je stav tovaru, ktorý máte v ponuke?

Odpoveď : Náš tovar tvoria nadnormatívne zásoby elektronických súčiastok, dosiek plošných spojov (čisté aj leptané), pasívne a aktívne súčiastky, konektory, relé, prístrojové skrinky a iné. Jedná sa prevažne o staré zásoby z produkcie koncernu TESLA (všetky pobočky), ale aj nadnormatívne, alebo zvyškové zásoby od iných výrobcov, poprípade z ukončeného vývoja a výroby. Všetky súčiastky a konštrukčné celky sú pred zaradením do predaja náležite pretestované. Pokiaľ sa jedná o samotný stav, jedná sa vždy o nové (nepoužívané) súčiastky a celky, ak je tomu inak, vždy to uvedieme pri danej položke.

 

 

 Zobrazované stavy :  Skladová zásoba - Nový, Nový, Nálezový stav - Bez záruky, Použitý. Ostatné podľa daného stavu tovaru.


Otázka : Je možné aby ste odkúpili súčiastky aj od radioamatéra, to znamená "šuplíkové zásoby"?

Odpoveď : Áno, je to možné, viac o podmienkach výkupu sa dozviete na tomto odkaze : klikni . Stránka sa otvorí v novom okne.


Otázka : Kedy mi bude doručená moja objednávka?

Odpoveď : Pokiaľ ste uskutočnili platbu za objednávku prostredníctvom brány PayPal, tak s jej vybavovaná a následnou expedíciou začneme, ihneď po obdržaní platby. Následná expedícia je v pracovných dňoch, buď v ten istý, alebo nasledujúci deň. Pokiaľ ste uskutočnili platbu pomocou prevodu na účet, alebo priamym vkladom na náš účet, Tak realizujeme jej vyskladnenie a následné odoslanie až po pripísaní platby na náš účet.


Otázka : Je daný stav Vašich skladových zásob pravý - to znamená, že reálne zodovedá stavu zásob na Vašom sklade?

Odpoveď : Áno, naše stavy sú reálne a vždy sa zobrazujú pri danom produkte. Nemáme externé sklady, tým pádom minimalizujeme časové  vybavenie Vašej objednávky. Tovar priebežne dopĺňame. Ak sa pri tovare nachádza oznámenie "Plánované naskladnenie XX ks", tak je tentotovar objednaný a čakáme na jeho naskladnenie.


Otázka : Nemôžem nájsť datasheet k súčiastke, a ani Vy ho nemáte v záložke tovaru. Kde ho potom nájdem?

Odpoveď : Na každej stránke s produktom sa nachádza online vyhľadávač katalógových listov. Stačí ak vložíte názov Vami hľadanej súčiastky a kliknete na tlačidlo "Vyhľadaj". Následne budete presmerovyný na partnerské stránky datasheet4u.com, kde ho budete mať už vyhľadaný vo formáte .pdf.

 

 

 

 

 


Otázka : Ako môžem získať kredit na nákupy vo Vašom e-shope?

Odpoveď : Kredit získate po desiatich objednávkach v našom e-shope. Jeho výška je 5€ (nákup za 50€), 10€ (nákup za 100€) a 15€ (nákup za 150€), v závislosti od výšky Vašich predošlých objednávok. Do výšky objednávky sa zarátava iba cena za tovar samotný bez poplatkov za poštovné. Kredit Vám pridá správca e-shopu po kontrole Vašich objednávok. Následne sa Vám kredit zobrazí vo Vašom účte v ľavom hornom rohu. Zároveň budete o jeho pridaní informovaný e-mailovou správou. Ďalšou altrnatívou je vrátenie platby v prípade reklamácie. V tomto prípade bude pripísaná platba iba za tovar, bez ostatných poplatkov a platieb ( poštovné a iné). Pri Vašej ďalšej objednávke, sa Vám automaticky kredit odpočíta od celkovej sumy, to znamená, že kredit obchodu nie je možné akumulovať.


Otázka : Aké su možnosti zliav vo Vašom e-shope?

Odpoveď : Možností ako ušetriť nejaké to € je hneď niekoľko. Prvou z nich je registrácia. Pokiaľ sa počas procesu objednávky zaregistrujete, tak získavate automaticky jednorazovú zľavu 2% na Váš ďalší nákup, podmienkou je vykonať nákup nad hodnotu 15€.  Dalšou možnosťou je kredit obchodu, ktorý je popísaný vyššie. Ďalšou možnosťou je ak ste členom fóra Svetelektro.com - v tomto prípade máte za určitých podmienok, ktoré sú rozpísané v ľavej časti tejto stránky. Vždy sa pre Vás budeme snažiť zabezpečiť čo najkvalitnejší tovar a čo za najlepšiu cenu, takže nakupujte, pretože s nami sa Vám to oplatí!


Otázka : Snažím sa použiť registračný kupón, ale stránka mi zobrazuje hlásenie "Upozornenie: Kupón je buď neplatný, vypršal alebo dosiahol maximálny limit jeho použitia!", je kupón neplatný?

Odpoveď : Pokiaľ chcete použiť tento kupón a systém Vám vypisuje chybové hlásenie o neplatnosti alebo expirácii kupónu, nie je tomu tak, iba Vás systém upozorňuje, že ste ešte nedosiahli hladinu 15€. Skúste si pridať do Vášho nákupného košíka ďalšiu položku a zopakujte znovu zadanie kódu kupónu.


 

Elektro Lab

 

Eshop vytvoril Joostyle.com - profesionálne riešenia • Všetky práva vyhradené Elektro Lab Elektro Lab © 2019