Najnovšie produkty
Vaše recenzie
Za mňa rovnako spokojnosť. Ďakujem..
Ľuboš
Hi, the package was delivered. Im a so happy to ge..
Bostjan Ceiger
Dobrý pomer cena/ kvalita - a hlavne to nieje žiad..
Jaro
Bol som skeptický čo sa týka "bezolova",..
Tomáš
"fajnova" vecička na čistenie plošných s..
Jaro

Ponuka spolupráce

Vykúpime Vaše nadnormatívne zásoby elektronických súčiastok, dosiek plošných spojov (čisté aj leptané), pasívne a aktívne súčiastky, konektory, relé, prístrojové skrinky a iné po dohode.
Preferujeme staré zásoby z produkcie koncernu TESLA (všetky pobočky), ale aj nadnormatívne, alebo zvyškové zásoby od iných výrobcov. Možnosť výkupu už aj použitých súčiastok, za podmienok, že budú šetrne vybrané z DPS, nebudú zjavne poškodené a bude ich možné po dôkladnom pretestovaní opätovne použiť.
Vykúpený tovar nebude určený k zošrotovaniu a nevykupujeme kôli drahým kovom! Bude určený pre potreby rádioamatérov, domácich kutilov, modelárov a širokú veréjnosť.
Tovar NERECYKLUJEME , ale snažíme sa preň nájsť ďalšie využitie, nakoľko si myslíme, že hoc aj stará ale nikdy nepoužitá súčiastka nepatrí do zberného dvora, aleb do odpadu.

Vyhradzujeme si právo odmietnuť do výkupu tovar :

Vykúpime :


Vyhradzujeme si plné právo jednania o výkupnej cene, odkúpenom množstve, poprípade odmietnuť odkúpenie bez udania dôvodu. Tovar pri dohode o výkupe nám zasielajte vždy zabalený podľa citlivosti a povahy tovaru (antistatické balenie, pvc sáčok, pevný kartónový obal) a roztriedený v požadovanom množstve a dohodnutej kvalite. Zároveň dbajte na to, aby tovar , ktorý nám zasielate bol kvalitne a pevne zabalený, tak aby nedošlo počas jeho prepravy k jeho mechanickému poškodeniu, alebo inému znehodnoteniu. Platba za tovar Vám bude uhradená po prevzatí z pošty a následnej kontrole tovaru, či zodpovedá dohodnutým podmienkam. To znamená, že tovrar ktorý nám zašlete ako dobierku, alebo ako balík na poštu si vyhradzujeme právo odmietnuť k prevzatiu - vystavujete sa tak platbe spätných poplatkov za prepravu! Platbu za tovar odosielame ihneď po kontrole dodaného tovaru, z pravidla v ten istý deň s emailovým potvrdením o vykonanej platbe.


Vaše ponuky, alebo prípadné otázky nám zasielajte vrátane obrazových príloh na emailovú adresu : eshop@elektrolab.eu

Eshop vytvoril Joostyle.com - profesionálne riešenia • Všetky práva vyhradené Elektro Lab Elektro Lab © 2019