Prihláste sa k svojmu účtu, pokiaľ ho máte. Alebo kliknite tu pokiaľ ho ešte nemáte a prajete si ho vytvoriť - je to jednoduché a získate mnoho výhod.

4 kanálový USB-UART prevodník s čipom FTDI FT232 RL Občianska inzercia

pred mesiacom Konštrukčné diely a stavebnice Žilina   546 zobrazení

0.0 hviezd

Lokalita: Žilina
Cena: 50 €

Zákazková výroba špeciálneho 4 kanálového USB-UART prevodníka. Na trhu sa zháňajú veľmi ťažko 4 kanálové prevodníky.

Na doske sa nachadzaju 4 samostatne FTDI FT232RL prevodniky. Kazdy kanal je mozne samostatne zapnut. Kazdy kanal ma 3 logicke urovne, 1,8V 3,3V a 5V ktore su nastavitelne pre kazdy kanal samostatne.
Napajanie prevodnika je z MINI USB konektora, ktory sucasne sluzi aj pre prenos dat. Kazdy kanal ma samostatny LDO stabilizator pre 1,8V a 3,3V s odberom 280mA. Napatova uroven 5V je obmedzovana maximalnym prudom z USB portu.

Zapinanie kanalov, a nastavovanie logickych urovni prebieha pomocou jumprov. Modra LED identifikuje funkcnost USB hub-u, oranzove LED identifikuju komunikaciu prevodnika FT232RL s USB hub-om, cize identifikuju zapnuty kanal.
Zelena led identifikuje prichadzajuce data cez UART rozhranie, a cervena led identifikuje odchadzajuce data z UART rozhrania. Vsetky komunikacne piny z cipu FT232RL su vytiahnute na kolikovu listu a popisane na PCB.
Sucasne je na PCB jedna kolikova lista, z ktorej je mozne napajat externe zariadenie. Tato kolikova lista obsahuje napetie 1,8V, 3,3V a 5V. Je pre kazdy kanal samostatna, so spominanym maximalnym odberom prudu.

Cena 50e za kus + postovne.

Ďalšie detaily

Stav tovaru Nový
Spôsob doručenia:
Slovenská pošta
Osobné prevzatie
Po dohode
Spôsob platby:
Dobierka
Osobne pri prevzatí
Platba prevodom
Po dohode
So zaslatím do zahraničia Súhlasím

Kľúčové slová inzerátu:

ft232rl ftdi usb to uart

 
Poznámka : Pokiaľ chcete pridať hodnotenie, musíte sa prihlásiť.
Webwiki ButtonSeo servis