Alliance Memory predstaví na veľtrhu Embedded World 2022 nové pamäte SRAM, DRAM a Flash

Alliance Memory predstaví na veľtrhu Embedded World 2022 nové pamäte SRAM, DRAM a Flash
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  47 zobrazení
2
 0
Nový produkt
Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Spoločnosť Alliance Memory oznámila svoju technologickú ponuku na veľtrhu Embedded World 2022, ktorý sa uskutoční 21. až 23. júna v nemeckom Norimbergu. Spoločnosť bude vystavovať v hale 1, stánok 639, a predstaví svoje najnovšie pamäte SRAM, DRAM, flash a pamäťové IC pre embeded platformy.

"Je to už viac ako dva roky, čo spoločnosť Alliance Memory vystavovala na podobnom veľtrhu," povedal David Bagby, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Alliance Memory. "Počas tohto obdobia sme s hrdosťou podporovali európsky trh spoľahlivým zdrojom starších pamäťových čipov, ktoré boli inak nedostatkové, najmä naše flashové zariadenia Micron Technology, ktoré sme mohli mať na sklade vďaka špeciálnym vzťahom s touto spoločnosťou. Dlhé čakanie sa však konečne skončilo a my sa tešíme, že sa na veľtrhu Embedded World 2022 opäť stretneme s našimi váženými distribútormi a zákazníkmi. Už sa nevieme dočkať, kedy sa so všetkými uvidíme v Norimbergu."

Najnovšia ponuka spoločnosti Alliance Memory pre trh vstavaných zariadení na veľtrhu Embedded World 2022 zahŕňa riešenia vstavaných multimediálnych kariet (eMMC) s kapacitou 4 GB a 8 GB na priemyselné použitie pre polovodičové úložiská v spotrebiteľských, priemyselných a sieťových aplikáciách. Každé z týchto zariadení integruje pamäť NAND flash s radičom eMMC a softvérom na správu prechodovej vrstvy flash (FTL) v jednom balení FBGA s rozmermi 11,5 × 13 mm a 153 guličkami. Zariadenia eMMC, ktoré sú v súlade s priemyselným štandardom JEDEC eMMC v5.1, podporujú funkcie, ako je zavádzanie systému, pamäťový blok chránený proti opakovanému prehrávaniu (RPMB), hlásenie o stave zariadenia, aktualizácie firmvéru v teréne, oznámenie o vypnutí, vylepšené funkcie strobe pre rýchlejšiu a spoľahlivejšiu prevádzku, vyrovnávanie zápisu, prerušenie s vysokou prioritou (HPI), bezpečné orezávanie/vymazávanie a vysokorýchlostné režimy HS200 a HS400.

Spoločnosť Alliance Memory tiež predstaví vysokorýchlostné mobilné pamäte SDRAM CMOS s nízkou spotrebou energie, ktoré sú vybavené technológiou ECC na čipe. Zariadenia LPDDR4 a LPDDR4x s nízkonapäťovou prevádzkou 1,1 V, resp. 0,6 V zvyšujú výdrž batérie v prenosnej elektronike pre spotrebiteľský, komerčný a priemyselný trh vrátane tabletov, nositeľných zariadení, smartfónov, inteligentných reproduktorov a ďalších zariadení internetu vecí využívajúcich technológie AI a 5G. Pamäte SDRAM s nízkou spotrebou energie, ktoré poskytujú zvýšenú účinnosť pre pokročilý zvuk a video s vysokým rozlíšením vo vstavaných aplikáciách, poskytujú vysoké taktovacie frekvencie 1,6 GHz pre extrémne vysoké prenosové rýchlosti 3,2 Gb/s. V prípade automobilových aplikácií - vrátane systémov infotainmentu a ADAS - pracujú zariadenia s certifikáciou AEC-Q100 v teplotnom rozsahu od -40 °C do +105 °C.

S cieľom uspokojiť rastúci dopyt po pamätiach NAND flash so sériovým periférnym rozhraním (SPI) v automobilovom priemysle, priemysle, komunikáciách a na trhoch so spotrebnou elektronikou bude spoločnosť Alliance Memory vystavovať sériu zariadení AS5F s napätím 1,8 V až 3 V s hustotou od 1 Gb do 8 Gb a vysokorýchlostnými taktovacími frekvenciami až do 120 MHz. Tieto produkty SPI NAND flash ponúkajú spoľahlivý a dlhodobý výkon, viac ako 60 000 cyklov programovania/vymazania, 10-ročné uchovávanie dát a podporu štandardnej, dvojitej a štvoritej prevádzky SPI. Vďaka zvýšenému výkonu tieto zariadenia spĺňajú požiadavky na aplikácie na ukladanie multimediálnych dát a implementáciu umelej inteligencie.

Okrem toho spoločnosť Alliance Memory predstaví svoj rad 3V sériových pamätí NOR flash AS25F s viacerými vstupmi/výstupmi, ktoré sú navrhnuté tak, aby zabezpečili kontinuitu napájania pre zákazníkov spoločnosti Micron Technology, ktorí používajú zariadenia radu N25Q, ktorých výroba bola ukončená. Rad AS25F kombinuje rýchly výkon čítania až do 104 MHz s rýchlym časom programovania a mazania 0,3 ms, resp. 40 ms. Zariadenia sú k dispozícii v 8-pinových SOP Wide Body (209mils) a 8L WSON (6x5mm) baleniach a poskytujú spoľahlivý, dlhodobý výkon so 100 000 programovacími/vymazávacími cyklami a 10-ročným uchovávaním dát.

Zdroj : Alliance Memory

Nový priemyselný produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Všetok obsah v kategórii Nové priemyselné produkty podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button