Amphenol / SV Microwave SMP/SMPM/SMPS Konektory pre povrchovú montáž na PCB

Amphenol / SV Microwave SMP/SMPM/SMPS Konektory pre povrchovú montáž na PCB
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  47 zobrazení
1
 0
Nový produkt
Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Spoločnosť Amphenol SV Microwave, svetový líder v oblasti RF/mikrovlnného priemyslu s viac ako 50-ročnou tradíciou osvedčeného výkonu pre vojenské, satelitné, letecké, komerčné a telekomunikačné trhy, pridala štyri nové viacportové konektory SMP a SMPM s vysokou hustotou povrchovej montáže na PCB, ktoré dopĺňajú jej ponuku produktov na tomto rýchlo rastúcom trhu.

Pridali aj dva nové jednoportové konektory SMPS na plošných spojoch s povrchovou montážou v doteraz najmenšom tvarovom faktore pre tento typ. Spoločnosť SV naďalej rozširuje svoju ponuku produktov v oblasti vysokorýchlostných a vysokofrekvenčných RF konektorov PCB, kde sa snaží byť lídrom na trhu v rozsahu, kvalite a výkone produktov.

Používajú sa najmä na trhoch s vojenským letectvom, vysokorýchlostnými digitálnymi testami, radarmi, testami a prístrojmi. Tento nový rad jednoportových, dvojportových a štvorportových konektorov pre povrchovú montáž PCB od spoločnosti Amphenol SV je ideálny pre vysokofrekvenčné aplikácie na doskách plošných spojov, kde je kľúčová presnosť. Súčasné konfigurácie rozhraní zahŕňajú série SMP, SMPM a SMPS.

Všetky tieto zásuvné konektory boli environmentálne testované podľa normy Mill 202 na odolnosť voči korózii, soli, tepelným šokom, vibráciám, barometrickému tlaku a vlhkosti. Tieto konektory majú rozsah prevádzkových teplôt od -65 do +165 stupňov Celzia, podporujú frekvencie až do 65 gigahertzov a majú vysokú účinnosť tienenia a dielektrickú odolnosť. Cenovo výhodné konektory možno použiť vo vojenských a leteckých aplikáciách, ako aj pri testovaní a meraní rádiových frekvencií a vysokorýchlostnom testovaní digitálnych komponentov.

Vlastnosti

  • Konfigurácie s jedným, 2 a 4 portami
  • Vysoká hustota, malé rozmery

 Špecifikácie

  • Impedancia 50Ω
  • Frekvencia 65 GHz
  • Typická účinnosť tienenia ≥ 80 dB
  • Nesúososť - 0,010" axiálne, ±0,010" radiálne
  • Dielektrické výdržné napätia - 500VRMS pre SMP, 325VRMS pre SMPM, 250VRMS pre SMPS
  • Teplotný rozsah -65 °C až +165 °C

Zdroj : SV Microvawe

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo

Webwiki Button