Anketa : CZ a SK autori video obsahu so zameraním na elektroniku. Ktorému dáte prednosť vy?

Anketa : CZ a SK autori video obsahu so zameraním na elektroniku. Ktorému dáte prednosť vy?
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  1847 zobrazení
12
 4
Ankety, prieskumy a kvízy

YouTube je bezpochyby asi najpopulárnejšia platforma (aj keď má svoje muchy) na streamovanie videí na svete s viac ako 2 miliardami divákov mesačne. Na tejto platforme nie je núdza o kvalitný, ale aj o ten menej kvalitný obsah bez ohľadu na oblasť vášho záujmu. Vzhľadom na to, že zameranie našich stránok je elektronika / elektrotechnika, tak si v dnešnej ankete tak povediac preklepneme CZ a SK YouTube scénu, kde rozhodnete práve vy nad tým, kto je podľa vás autor s najviac kvalitným obsahom. Mená autorov budú vložené tak, ako ich majú uvedené v názve svojho YouTube kanála a bez prekliku na kanál. Ale pokiaľ ich ešte nemáte vo svojom zozname, tak je na čase si ich dohľadať a pridať, poprípade ich aj podporiť.

Informácia : Kritériom pre zaradenie do ankety nie je obsah typu "aký som dostal donejt", alebo "čo mi prišlo z číny", aj keď aj to je sem tam potreba, ale najmä hodnotný obsah, čiže edukatívny obsah zo zameraním na elektroniku a elektrotechniku.

Autori nie sú v prieskume zoradení podľa obľúbenosti, počtu zhliadnití, dĺžky činnosti či kvality produkovaného obsahu, ale abecedne. Pokiaľ sme na niektorého z nich zabudli, dajte nám vedieť v komentári a promptne ho doplníme.

Informácia : Tento prieskum nie je sponzorovaný žiadnym z vyššie uvedených YouTube autorov / kanálov. Účasť na prieskume je anonymná a dobrovoľná. Prieskum nie je nijako geograficky, či vekovo  obmedzený a pre účasť nie je potrebná registrácia, alebo prihlásenie. Každý respondent má právo vyjadriť svoj názor iba raz a k odpovedi môže použiť podľa potreby viacero volieb. Výstupy prieskumu sú určené výhradne pre interné použitie a pre názorný prehľad pre našich čitateľov a členov. Do prieskumu budú prenesené a započítané aj prípadné hlasy, ktoré respondenti dali na sociálnych sieťach. Údaje ako IP adresa, krajina a dátum hlasovania nebudú nikdy poskytnuté pre ďalšie spracovanie, analýzu či marketingové kampane nás, alebo našich prípadných terajších, alebo budúcich partnerov.

Výberom voľby, alebo volieb v prieskume a jej odoslaním pomocou tlačidla "Hlasuj", vyjadrujete svoj súhlas s podmienkami prieskumu.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

       

Komentáre k článku

Georgy 11811 pred rokom

Myslím, že by tu měl být také fenomenální kanál DiodeGoneWild, což je druhý Danykův kanál (danyk666), i přes to, že je v angličtině. Ať se na mě ostatní autoři nezlobí, ale jednoznačně bych hlasoval pro něj.

Elektrolab pred rokom

Ďakujeme za komentár. Anketu sme zakladali s jasným pravidlom - 1 autor / 1 kanál. Je to tak kvôli spravodlivosti voči ostatným autorom, ktorý majú iba jeden kanál. "danyk666" a "DiodeGoneWild" sú obsahovo totožné / rovnaké kanály náležiace jednému autorovi, preto si myslíme, že naša voľba je v tomto správna.

Nikita Lieselotte Bretschneider pred rokom

Navíc si myslím, že v tomto případě by opravdu měl být jazyk jednou z podmínek. V opačném případě nedává smysl zaměřit se pouze na CZ/SK.

Elektrolab pred rokom

Zdravím vás Nikita. Áno, jazyk (v tomto prípade CZ a SK) sú jednou z podmienok, ak by tomu tak nebolo, tak možností na voľbu je v ankete minimálne 100, preto sme sa zamerali výhradne na CZ a SK YouTube scénu s CZ a SK jazykom.

Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vaša reklama na tomto mieste

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo


Webwiki Button