Anketa : Istič je základným kameňom rozvádzača, akú značku preferujete vy?

Anketa : Istič je základným kameňom rozvádzača, akú značku preferujete vy?
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  2467 zobrazení
15
 0
Ankety a prieskumy

Istič alebo modulárne zariadenie, je nenahraditeľná súčasť istenia akéhokoľvek elektrického obvodu v prípade skratu alebo poruchy izolácie, čo sú najčastejšími poruchami v elektroinštalácii. Štandardne je v prevedení ako 1 fázový, alebo 3 fázový a je preto základným stavebným kameňom každého rozvádzača.

Každý z vás elektrikárov, revíznych technikov, projektantov, alebo údržbárov sa s nimi preto stretáva denno denne. Ističe sa líšia svojim prevedením, cenou ale aj kvalitou. Preto sme sa rozhodli spraviť prieskum, ktorý by slúžil výhradne pre porovnanie toho aký je pomer zastúpenia tej ktorej značky na trhu, respektuálne jej obľúbenosti.

Takže po ktorej značke by ste siahli pri potrebe montáže, či výmeny vy? Dajte nám vedieť v ankete.

Značky / výrobcovia nie sú v prieskume zoradené podľa obľúbenosti, či kvality, ale abecedne. Pokiaľ sme na niektorú značku zabudli, dajte nám vedieť v komentári a promptne ju doplníme. Zahlasovať môžete do 30.9.2022,12:00. Po tomto dátume a čase  bude anketa uzatvorená (hlasovať budete môcť aj naďalej, ale dodatočné hlasy nebudú započítané v článku s výsledkami) a jej výsledky budú spracované a vyhodnotené v samostatnom prehľade.

Informácia : Tento prieskum nie je sponzorovaný žiadnou z vyššie uvedených značiek a/alebo výrobcov. Účasť na prieskume je anonymná a dobrovoľná. Prieskum nie je nijako geograficky, či vekovo  obmedzený a pre účasť nie je potrebná registrácia, alebo prihlásenie. Každý respondent má právo vyjadriť svoj názor iba raz a k odpovedi môže použiť podľa potreby viacero volieb. Výstupy prieskumu sú určené výhradne pre interné použitie a pre názorný prehľad pre našich čitateľov a členov. Do prieskumu budú prenesené a započítané aj prípadné hlasy, ktoré respondenti dali na sociálnych sieťach. Údaje ako IP adresa, krajina a dátum hlasovania nebudú nikdy poskytnuté pre ďalšie spracovanie, analýzu či marketingové kampane nás, alebo našich prípadných terajších, alebo budúcich partnerov.

Výberom voľby, alebo volieb v prieskume a jej odoslaním pomocou tlačidla "Hlasuj", vyjadrujete svoj súhlas s podmienkami prieskumu.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button