Arduino UNO Mini Limited Edition je už v predaji

Arduino UNO Mini Limited Edition je už v predaji
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  260 zobrazení
1
 0
Arduino a príbuzné platformy

Arduino UNO Mini Limited Edition je zberateľským kúskom pre milovníkov Arduina. Je to zmenšená, ale plne funkčná verzia známeho Arduino UNO v špeciálnom prevedení a balení.

Oslavujme s Arduino UNO a s jeho miniaturizovanou limitovanou edíciou

Svetovo obľúbená vývojová doska sa zmenila na mini. Všetko v tejto verzii Arduino UNO je jedinečné. Čierna a zlatá, povrchová úprava, elegantný dizajn a balenie, všetko dodávané na najvyššej úrovni. Malý klenot na oslavu komunity Arduino a toho, čo sme spolu celé tie roky robili.

Každá položka je jedinečná a očíslovaná na doske plošných spojov a obsahuje vlastnoručne podpísaný list od zakladateľov. Je to limitovaná edícia, tak si ju objednajte, kým je ešte na sklade! Predpokladaná doba dodania: 2-3 týždne.

Pre vážnych milovníkov Arduino UNO

Arduino UNO Mini Limited Edition je zberateľský kúsok pre serióznych milovníkov Arduina: fanúšikov, študentov, tvorcov, reimaginátorov, snílkov, nadšencov, fanúšikov, inžinierov, dizajnérov, pýtajúcich sa, tortistov, riešiteľov problémov, hádačov, hráčov, diskutérov, vývojárov, podnikatelia, architekti, tvorcovia budúcnosti, hudobníci, vedci... 10 miliónov projektov založených na (oficiálnych) doskách Uno, ktoré prispeli k tomuto neuveriteľnému príbehu.

Numero UNO vo vesmíre tvorcov

"Uno" znamená v taliančine jeden a bolo vybrané v roku 2010 pri príležitosti vydania softvéru Arduino IDE 1.0, päť rokov po zrode projektu Arduino. S viac ako 10 miliónmi oficiálnych dosiek UNO prevádzkujúcich úžasné projekty po celom svete je Arduino UNO už viac ako desať rokov voľbou číslo jedna pre výrobcov.

Kliasická verzia UNO v porovnaní s verziou MINI

Táto limitovaná edícia oslavuje našu najznámejšiu nástenku a všetky úžasné projekty, ktoré naša komunita za tie roky vytvorila. UNO Mini LE funguje presne ako klasický UNO, takže ho možno veľmi jednoducho použiť v akýchkoľvek projektoch UNO.

Balenie

Technické špecifikácie

Arduino UNO Mini LE je doska mikrokontroléra založená na ATmega328P (datasheet). Má 14 digitálnych vstupov/výstupov (z ktorých šesť možno použiť ako PWM výstupy), šesť analógových vstupov, 16MHz keramický rezonátor, USB-C konektor a tlačidlo reset. Obsahuje všetko potrebné na podporu mikrokontroléra. Ak chcete začať, jednoducho ho pripojte k počítaču pomocou kábla USB, použite napájací adaptér alebo pripojte batériu.

Microkontroler ATmega328P
USB konektor USB-C
Built-in LED Piny 13
Digitálne I/O Piny 14
Analógové vstupné piny 6
PWM piny 6
UART Áno
I2C Áno
SPI Áno
Operačné napätie 5V
Napájacie napätie (limit) 6-12V
Konektor batérie Nie
DC prúd na I/O Pin 20 mA
DC prúd pre 3.3V Pin 50 mA
Hlavný Procesor ATmega328P 16 MHz
USB-Serial Procesor ATmega16U2 16 MHz
Pamäť ATmega328P 2KB SRAM, 32KB FLASH, 1KB EEPROM
Váha 8.05 g
Šírka 26.70 mm
Dĺžka 34.20 mm

 

Dokumentácia

Táto doska je hardvér s otvoreným zdrojom, zdroje nájdete tu.

 

Objednať Arduino UNO MINI

Máte aj vy zaujímavú konštrukciu?

Máte aj vy zaujímavú konštrukciu a chceli by ste sa o ňu podeliť s viac ako 200.000 čitateľmi? Tak neváhajte a dajte nám vedieť, radi ju uverejníme a to vrátane obrazových a video príloh. Rovnako uvítame aj autorov teoretických článkov, či autorov zaujímavých videí z oblasti elektroniky / elektrotechniky.

Kontaktujte nás!


Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo

Webwiki Button