Batériové chrániče Littelfuse ITV

Batériové chrániče Littelfuse ITV
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  88 zobrazení
2
 0
Nový produkt
Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Batériový chránič ITV od soločnosti Littelfuse je trojpinový chránič lítium-iónových batérií, ktorý je určený pre povrchovú montáž, ktorý chráni batériu a zariadenie pred poškodením spôsobeným nadprúdom aj prebíjaním. Je v ňom zabudovaný poistný prvok, ktorý preruší obvod akonáhle  dôjde k nárastu nadprúdu. Priamo pod poistkovým prvkom je zabudovaný aj ohrievač, ktorý po zistení prepätia pomocou IC alebo FET generuje teplo ktorým je generované odstavenie poistky.

Tieto chrániče majú prevádzkový napájací prúd 12, 15, 22, 30 a 45 A a rozsah prevádzkového napájacieho napätia od 3 do 85 V. Medzi aplikácie ochranných prvkov batérií Littelfuse ITV patria elektronické bicykle, elektrické náradie, systémy na uskladnenie energie a drony. Aktuálne sú dostupné varianty s označením ITV4030 12A, ITV4030 15A, ITV4030 22A, ITV5432 30A, ITV9550 30A a ITV9550 45A.

Zdroj : Littelfuse , Digikey (video)

Nový priemyselný produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Všetok obsah v kategórii Nové priemyselné produkty podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo

Webwiki Button