Do radu dotykových spínačov od CUI Devices pribudli modely s krytím IP67

Do radu dotykových spínačov od CUI Devices pribudli modely s krytím IP67
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  56 zobrazení
2
 0
Nový produkt
Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Skupina pre spínače spoločnosti CUI Devices dnes oznámila doplnenie svojho radu dotykových spínačov o nové modely s krytím IP67. Série TS03, TS05, TS08 a TS19 s najlepšími časmi dodania v odvetví sú ideálne pre aplikácie vystavené vlhkosti a znečisťujúcim látkam prostredia a vyznačujú sa kompaktnými rozmermi 3 x 2 x 0,6 mm, ako aj garantovanou životnosťou až 300 000 pracovných cyklov.

Tieto hmatové spínače s krytím IP67 sú umiestnené v puzdrách pre povrchovú montáž alebo priechodné puzdrá so závitovkou alebo dlhými krimpovacími koncovkami a ponúkajú prevádzkové sily od 70 do 260 gf, výšku aktuátora 0,6, 4,3, 5, 7, 8 alebo 9,5 mm a rozsah prevádzkových teplôt od -30 do 85 °C. Všetky modely majú obvody SPST, menovité napätie 12 Vdc a menovitý prúd 50 mA

TS03, TS05, TS08 a TS19

Série TS03, TS05, TS08 a TS19 sú k dispozícii okamžite s cenami od 0,15 USD za kus pri 1000 kusoch prostredníctvom distribúcie. Pre OEM ceny kontaktujte priamo CUI Devices.

Zdroj : CUI Devices

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button