ElektroLab.eu oslavuje svoj ďalší významný míľnik - 1.000.000 zobrazení

ElektroLab.eu oslavuje svoj ďalší významný míľnik - 1.000.000 zobrazení
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  96 zobrazení
2
 0
Ostatné

Práve dnes sme dosiahli náš druhý míľnik a to 1.000.000 zobrazení stránky ElektroLab.eu. Toto číslo, už nie je iba číslom, nakoľko dáva jasne najavo, že máme svojich priaznivcov, či už na sociálnych sieťach, alebo v našej inzercii, blogu, alebo na fóre.

Je čas na bilanciu...

S odstupom času a po prekročení magického čísla 1.000.000 nastal čas na to, aby sme sa tak trocha zastavili a symbolicky poohliadli za minulosťou. Pravdou je, že ElektroLab začal na začiatku "s malou dušičkou" a s obavami, čo ak sa myšlienka projektu neujme - respektíve oň nebude záujem v dnešnej dobe "facebookovej". Musím však povedať, že záujem je - čo nás teší a návštevnosť stránok je na neustálom vzostupe, čo je len dobre, čomu svedčia napríklad aj čísla z mesiaca október, kedy bola návštevnosť 120.000 a za november až 150.000. K vysvetleniu tohoto čísla: Na 1.000.000 pripadá priemerne 5.000 unikátnych denných návštev stránky, čo je v prepočte 150.000 návštev mesačne. Za rok je to 150.000 x 12 = 1.800.000 ročných návštev, čo zodpovedá 945.000 unikátnym zobrazeniam obsahu stránok. Naša návštevnosť je primárne Slovenská republika 80%, Česká republika 10%, ostatné štáty 10%.

Informujeme...

Spolupracujeme s radom autorov, ktorý sa snažia svojim prístupom v podobe článkov zaujať všetkých návštevníkov našich stránok pri čítaní našich článkov. Rovnako sa nebránime ďalšej spolupráci, preto budeme radi, pokiaľ nás podporíte svojimi nápadmi, zapojeniami, alebo článkami, V našom archíve sa nachádza približne 500 + článkov z rôznych sfér a s rôznou obtiažnosťou tém, nakoľko sa snažíme priblížiť elektroniku a elektrotechniku aj záujemcom, ktorý chcú začať a hľadajú relevantné informácie. Rovnako sa snažíme zaujať aj profesionálov, či vývojárov v podobe odborných článkov. Chcete sa stať aj vy autorom a členom našej komunity? Kontaktujte nás - určite vás neodmietneme.

Neustále budujeme našu komunitu...

Naše fórum sa denno denne rozrastá o nových členov. Zatiaľ to síce nie je optimálny stav, ale na zlepšovaní stavu neustále pracujeme, nakoľko po funkčnej stránke máme jednu z najmodernejších platforiem s týmto zameraním v CZ a SK.

Kam ďalej?

Denno denne zlepšujeme naše stránky, to môže potvrdiť aj (IBA) niekoľko desiatok užívateľov, ktorým sme pomáhali a to aj mimo našich povinností a vo voľnom čase, prečo? Preto, že nám na vás záleží. Pribudli nové užívateľské funkcie v užívateľskom profile, pribudli funkcie pre "watch dog", zoznam užívateľských inzerátov a mnoho ďalších. Rovnako aj platforma blogu prechádza neustále rôznymi drobnými vylepšeniami. Fórum sa rovnako neustále aktualizuje a pribúdajú ďalšie nástroje, pre zlepšenie užívateľského komfortu.

Doposiaľ sme ešte nikdy nezaznamenali žiaden závažnejší výpadok našich služieb, čo svedčí aj o našej práci a vhodnosti výberu platforiem pre naše systémy. Stále si budujeme pozitívny imidž kvalitnej platformy s unikátnym zameraním, čo posúva ďalej nie len našich užívateľov, ale aj nás, ako jej tvorcov. 

"Kam ďalej?" toto je otázka z úvodu, ktorá je na mieste. Po novom roku pripravuje ElektroLab.eu ďalší zaujímavý podprojekt, ktorý uvítajú myslím si všetci naši užívatelia, ale o ňom vás budeme včas informovať, takže, nechajte sa prekvapiť.

 

S pozdravom a k ďalšiemu míľniku, váš ElektroLab.eu

 

Become a Patron!Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

Webwiki ButtonSeo servis