Environmentální testery od GVDA

Environmentální testery od GVDA
Jiří Bekr Pridal  Jiří Bekr
  88 zobrazení
2
 0
Vybavenie dielne

V dnešním videu si představíme nové environmentální testery, neboli měřiče neelektrických veličin od společnosti GVDA. Také si ukážeme jejich funkci a vysvětlíme si úplné základy. Environmentální testery, neboli měřiče neelektrických veličin mohou přinést dost zjednodušení práce, nebo zvýšení bezpečnosti. Ať je to měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů, který určí relativní vlhkost mnohem přesněji, než "přiložená ruka". Nebo detektor plynů, který nás může včas varovat před nadcházejícím vážným problémem. Decibelmetr měřící v dBA i dBC najde využití v běžném civilním, i laboratorním prostředí. Nebo třeba luxmetr, který může i posloužit jako improvizovaný měřič lumenů. Společnost GVDA představila hned pět novinek, všechny si ukážeme, povíme si o jejich fyzikální podstatě, a vyzkoušíme si je v praxi.

Kde koupit?

Dřevovlhkoměr - klikni (Aliexpress)

Detektor plynů - klikni (Aliexpress)

Decibelmetr (POZOR dvě verze) - klikni (Aliexpress)

Anemometr - klikni (Aliexpress)

Luxmetr - klikni (Aliexpress)

NCV šroubovák - klikni (Aliexpress)

Máte aj vy zaujímavú konštrukciu, alebo článok?

Máte aj vy zaujímavú konštrukciu, alebo článok a chceli by ste sa o to podeliť s viac ako 250.000 čitateľmi? Tak neváhajte a dajte nám vedieť, radi ju uverejníme a to vrátane obrazových a video príloh. Rovnako uvítame aj autorov teoretických článkov, či autorov zaujímavých videí z oblasti elektroniky / elektrotechniky.

Kontaktujte nás!


Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button