ERM100 a ERM150 kompaktný DC / DC menič pre dopravné aplikácie

ERM100 a ERM150 kompaktný DC / DC menič pre dopravné aplikácie
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  65 zobrazení
2
 0
Nový produkt
Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Série DC/DC meničov od spoločnosti Ertesyn ERM100 a ERM150 sú kompaktné, plne zapuzdrené 100 W a 150 W DC/DC moduly optimalizované pre železničné aplikácie a aplikácie v hromadnej doprave. Moduly ERM100 a ERM150 spĺňajú viaceré priemyselné normy a poskytujú spoľahlivé, vysokoúčinné riešenia pre konštruktérov železničných systémov. Oba meniče majú rozsah vstupného napätia 36 až 160 Vdc v súlade s európskou železničnou normou EN50155. Moduly majú účinnosť až 91,5 %, pracujú s pevnou spínacou frekvenciou a poskytujú jeden nepretržitý výstupný výkon.

Moduly ERM100 a ERM150 nemajú požiadavku na minimálnu záťaž a vykazujú nízke zvlnenie a šumové charakteristiky. Základná doska, ktorá je optimalizovaná pre kontaktné chladenie, zjednodušuje tepelný manažment, zatiaľ čo pre konštrukcie vyžadujúce prísnejší tepelný manažment je k dispozícii verzia s chladičom.

Obe série kompaktných DC-DC meničov sú navrhnuté tak, aby poskytovali spoľahlivý a účinný zdroj energie pre širokú škálu aplikácií, medzi ktoré patria telekomunikačné zariadenia, priemyselné riadiace jednotky, zdravotnícke zariadenia, vojenské a letecké aplikácie atď.

Vlastnosti ERM100 a ERM150

  • Široký rozsah vstupného napätia - 36 až 160 V DC
  • Vysoká účinnosť: Až 91,5 %
  • Zabudované filtrovanie EMI
  • Diaľkové zapnutie/vypnutie

Zdroj : Artesyn

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

       

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vaša reklama na tomto mieste

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo


Webwiki Button