Fluke 87V MAX vs Hioki DT4282

Fluke 87V MAX vs Hioki DT4282
Jiří Bekr Pridal  Jiří Bekr
  375 zobrazení
5
 0
Recenzie meracej techniky

Made in USA nebo Made in Japan? Dnes si pořádně otestujeme multimetr obecně považovaný za průmyslový etalon - Fluke 87V MAX, a jeho vážného konkurenta, Hioki DT4282. Který z těchto multimetrů si povede líp při měření napětí, proudů, kontinuity, odporu, nebo kapacity? Který multimetr má vyspělejší RMS převodník? A který zvládá lépe vysoké frekvence? Jak u obou multimetru funguje PEAK režim, a jak s ním zjistit zvlnění? Toto video porovná všechny myslitelné aspekty obou multimetrů, a pomůže vám se zorientovat v nabídce průmyslových hi-end multimetrů.

Jde koupit?

Velká sada měřicích šňůr Kaiweets - klikni (Aliexpress)

Odkaz na tabulku (PNG) - klikni (Googledrive)

Pokud jste se na recenzi dodívali, představte si, že jste učitel ve škole. Jakou známku byste dali této dvojici multimetrů?

Informácia : Tento prieskum nie je sponzorovaný žiadnou z vyššie uvedených značiek a/alebo výrobcov. Účasť na prieskume je anonymná a dobrovoľná. Prieskum nie je nijako geograficky, či vekovo  obmedzený a pre účasť nie je potrebná registrácia, alebo prihlásenie. Každý respondent má právo vyjadriť svoj názor iba raz a k odpovedi môže použiť iba jednu voľbu. Výstupy prieskumu sú určené výhradne pre interné použitie a pre názorný prehľad pre našich čitateľov a členov. Do prieskumu budú prenesené a započítané aj prípadné hlasy, ktoré respondenti dali na sociálnych sieťach. Údaje ako IP adresa, krajina a dátum hlasovania nebudú nikdy poskytnuté pre ďalšie spracovanie, analýzu či marketingové kampane nás, alebo našich prípadných terajších, alebo budúcich partnerov.

Výberom voľby, alebo volieb v prieskume a jej odoslaním pomocou tlačidla "Hlasuj", vyjadrujete svoj súhlas s podmienkami prieskumu.

Informácia : Pokiaľ sa vám videi páčilo, informácie v ňom boli pre vás užitočné a máte záujem o viac takýchto videí, podporte drobnou sumou jeho autora. Ďakujeme
Máte aj vy zaujímavú konštrukciu, alebo článok?

Máte aj vy zaujímavú konštrukciu, alebo článok a chceli by ste sa o to podeliť s viac ako 300.000 čitateľmi? Tak neváhajte a dajte nám vedieť, radi ju uverejníme a to vrátane obrazových a video príloh. Rovnako uvítame aj autorov teoretických článkov, či autorov zaujímavých videí z oblasti elektroniky / elektrotechniky.

Kontaktujte nás!


Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button