FWS-2277: Kompaktné sieťové riešenie pre malé kancelárie

FWS-2277: Kompaktné sieťové riešenie pre malé kancelárie
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  118 zobrazení
1
 0
Počítače a výpočtová technika

Spoločnosť AAEON, líder v oblasti sieťových riešení typu white box, predstavuje kompaktné stolové sieťové zariadenie FWS-2277. Zariadenie FWS-2277, ktoré nie je oveľa väčšie ako typické sieťové prepínače spotrebiteľskej triedy, poskytuje výkon a funkcie, ktoré prinášajú sieťové funkcie do nasadenia v malých a domácich kanceláriách (SOHO) vrátane jednotnej správy hrozieb (UTM), VPN a brány firewall novej generácie (NGFW).

Vzhľadom na to, že mnohé kancelárie a podniky využívajú sieťové nasadenia typu Work from Home a Small Office, mnohí poskytovatelia služieb hľadajú kompaktné riešenie, ktoré by dokázalo zabezpečiť moderné sieťové funkcie a zároveň zostalo nenápadné a v rámci rozpočtu ich klientov. Model FWS-2277 to rieši tým, že poskytuje presne tie funkcie, ktoré sú potrebné na napájanie sietí SOHO, a to v kompaktnej platforme, ktorá sa vyhýba trendu karcinácie, ktorý v súčasnosti zrejme sleduje väčšina smerovačov a zariadení.

FWS-2277 je poháňaný procesorom Intel® Celeron® N3350 (predtým Apollo Lake) so zabudovaným Intel® AES-NI, ktorý poskytuje bezpečné šifrovanie dát s rýchlejším spracovaním ako štandardný AES. FWS-2277 má dva gigabitové porty LAN a je certifikovaný pre bezdrôtové siete vrátane Wi-Fi (11a/b/g/n/ac 2Tx2R) a Bluetooth (V5.0 LE). Systém je tiež vybavený portom HDMI a dvoma portami USB na priame pripojenie a ovládanie.

Vďaka robustnému kovovému šasi a presne tým funkciám, ktoré sú potrebné na napájanie malých sietí, je FWS-2277 ideálny na nasadenie sietí VPN so vzdialeným prístupom do domácich kancelárií a iných malých sietí, pričom jeho dva porty LAN umožňujú pripojenie k internetu a stolnému počítaču alebo sieťovému prepínaču a Wi-Fi umožňuje mobilným zariadeniam, ako sú notebooky a tablety, pripojiť sa k sieti VPN.

Vlastnosti

  • Sieťové zariadenie pre stolové počítače
  • Procesor Intel® Celeron® N3350 SoC
  • Vstavaný modul eMMC 16 GB (voliteľne až 32 GB)
  • Intel® i211 GbE x 2,
  • Mini karta plnej veľkosti s wifi (11a/b/g/n/ac 2Tx2R) + BT (V5.0 LE)
  • Integrovaná pamäť LPDDR4, 4 GB
  • Podpora TPM (voliteľné)

Použitie: Vzdialená sieť VPN

Zariadenie FWS-2277 je ideálne na zavádzanie sietí VPN so vzdialeným prístupom do domácich kancelárií a iných malých sietí, pretože má dva porty LAN na pripojenie k internetu a k stolovému počítaču alebo sieťovému prepínaču, ako aj Wi-Fi, ktoré umožňujú mobilným zariadeniam, ako sú notebooky a tablety, pripojiť sa k sieti VPN.

"Vďaka tomu, že sa FWS-2277 zameriava na presné potreby nasadenia SOHO bez nežiaducich doplnkov, poskytuje úsporný balík, ktorý je šetrný k rozpočtu a zároveň poskytuje nástroje a výkon potrebný na nasadenie bezpečných a spoľahlivých sietí," uviedla Caridee Hung, produktová manažérka divízie sieťových systémov spoločnosti AAEON. "Kompaktný dizajn ešte viac uľahčuje poskytovateľom služieb nasadenie a nastavenie, čo umožňuje rýchle nasadenie rozsiahlych sietí."

Spoločnosť AAEON ponúka celý rad špičkových služieb a podpory, aby používatelia dostali presne ten produkt, ktorý potrebujú. Od technickej podpory, ktorá pomáha urýchliť nasadenie a zabezpečiť dlhodobý spoľahlivý servis, až po podporu prispôsobenia vrátane služieb OEM/ODM.

Viac informácií - klikni

Datesheet - klikni

Máte aj vy zaujímavú konštrukciu, alebo clánok?

Máte aj vy zaujímavú konštrukciu, alebo clánok a chceli by ste sa o to podelit s viac ako 250.000 citatelmi? Tak neváhajte a dajte nám vediet, radi ju uverejníme a to vrátane obrazových a video príloh. Rovnako uvítame aj autorov teoretických clánkov, ci autorov zaujímavých videí z oblasti elektroniky / elektrotechniky.

Kontaktujte nás!


Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo

Webwiki Button