Heilind Electronics naskladňuje račňové P-svorky HellermannTyton

Heilind Electronics naskladňuje račňové P-svorky HellermannTyton
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  133 zobrazení
1
 0
Nový produkt
Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Svorky HellermannTyton Ratchet P sú navrhnuté pre náročné aplikácie a kreatívne riešia problémy s viazaním káblov v OEM, automobilovom priemysle a solárnych inštaláciách.

Spoločnosť Heilind Electronics, popredný svetový distribútor elektronických komponentov a autorizovaný distribútor spoločnosti HellermannTyton, teraz skladuje račňové P-svorky - inovatívne, všestranné a odolné riešenie na viazanie káblov, ktoré znižuje náklady a zefektívňuje pracovné postupy výrobcov ťažkých zariadení bez toho, aby sa znížil ich výkon.

Svorky Ratchet P-Clamps majú nastaviteľný račňový upínací mechanizmus a ponúkajú sa v piatich veľkostiach s viacerými možnosťami montáže. Tieto vlastnosti umožňujú používateľom znížiť náklady na náhradné diely a zásoby, čo v konečnom dôsledku skracuje čas potrebný na inštaláciu káblových zväzkov, káblov a údržbu.

Ráčnová P-svorka je vyrobená z nárazovo modifikovaného, tepelne a UV žiarením stabilizovaného PA66 a nemá žiadny povlak, ktorý by sa časom opotreboval. Okrem toho je patentovaný živý záves výrobku mimoriadne robustný. Štýl montážnej dosky je k dispozícii z pozinkovanej ocele pre štandardné aplikácie alebo z nehrdzavejúcej ocele pre extrémnu odolnosť proti korózii, čo poskytuje vynikajúcu ochranu proti korózii/chemikáliám, soľnej hmle, extrémnym teplotám, trvalému vystaveniu UV žiareniu, nárazom a vibráciám.

Jednoducho najprv umiestnite a upevnite otvorenú račňovú P-svorku a potom upevnite zväzok - alebo naopak, najprv použite svorku na zväzok a potom ho upevnite na montážny bod. Nastaviteľná svorka sa dá ľahko uzavrieť rukou na presný požadovaný priemer. Nie je tu žiadna vôľa a ryhovanie na vnútornej strane svorky automaticky vycentruje zväzok a minimalizuje riziko stlačenia.

Robustnú račňovú svorku P-Clamp možno používať pri prevádzkových teplotách od mínus 40 stupňov Celzia do plus 125 stupňov Celzia (do 150 stupňov Celzia počas 240 hodín). Použitý plast z polyamidu 6.6 je vysoko nárazovo modifikovaný, ako aj tepelne a UV stabilizovaný. Pozinkovaná montážna doska z nehrdzavejúcej ocele je vhodná pre vysoký krútiaci moment.

Zapísaný v zozname UL

Ráčnové P-svorky s kovovými výliskami nesú označenie UL Listed. To je dôležité pre konštruktérov výrobkov, inštalatérov a údržbárov. Potvrdenie tretej strany tohto kalibru hovorí o vysokej úrovni kvality a spoľahlivosti a v solárnych aplikáciách komponenty s certifikátom UL zjednodušujú proces kontroly.

  1. Nárazom odolnýný, tepelne a UV žiarením stabilizovaný plast PA66 zaručuje dlhodobú odolnosť.
  2. Integrované sedlo na viazanie káblov umožňuje pripevnenie ďalšieho zväzku.
  3. Jednodielny západkový uzáver umožňuje jednoduchú inštaláciu, zatváranie jedným dotykom.
  4. Uvoľnenie skrutkovačom umožňuje jednoduché nastavenie a údržbu.
  5. Napínacie západky sa posúvajú cez túto štrbinu, čo uľahčuje uzatváranie pomocou ručného nástroja série EVO.
  6. Vnútorný dizajn rebier minimalizuje pohyb zväzku / kábla spôsobený vibráciami.
  7. Tvarovaný vnútorný priestor svorky je navrhnutý tak, aby viedol a centroval zväzok s cieľom znížiť jeho stláčanie.
  8. Montážne dosky sú k dispozícii s veľkosťou otvorov s priemerom M6, M8, M10 a M12.
  9. Montážne dosky s povrchovou úpravou alebo z nehrdzavejúcej ocele znášajú montáž s vysokým krútiacim momentom, odolávajú chemikáliám a soľnej hmle a nekorodujú.
  10. K dispozícii je výber nástavcov: okrúhla alebo oválna jedľa ponúka vysokú ťažnú a nízku zasúvaciu silu; možnosť lepenia je ideálna tam, kde neexistuje montážny otvor.

O spoločnosti Heilind Electronics

Spoločnosť Heilind Electronics, Inc. je jedným z popredných svetových distribútorov konektorov, relé, snímačov, spínačov, produktov pre tepelný manažment a ochranu obvodov, svorkovníc, vodičov a káblov, príslušenstva pre elektroinštalácie a izolačných a identifikačných produktov. Spoločnosť Heilind bola založená v roku 1974 a má pobočky v USA, Kanade, Mexiku, Brazílii, Nemecku, Singapure, Hongkongu a Číne.

O spoločnosti HellermannTyton

Spoločnosť HellermannTyton je popredným svetovým výrobcom systémov a riešení, ktoré pomáhajú zákazníkom svetovej triedy lepšie spravovať a identifikovať vodiče, káble a komponenty. Spoločnosť HellermannTyton, ktorá sa nachádza vo viac ako 34 krajinách, ponúka integrovaný prístup pri navrhovaní, výrobe a dodávke svojich výrobkov - výsledkom je vyššia kvalita a nižšie náklady pre zákazníkov.

Navštívte webovú stránku spoločnosti Heilind, kde nájdete ďalšie informácie o P-svorkách so západkou spoločnosti HellermannTyton

Datasheet produktu - klikni

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button