IGBT Prime Switch 4 500 V, 3 000 A v púzdre press pack pre prenos a distribúciu od Infineon

IGBT Prime Switch 4 500 V, 3 000 A v púzdre press pack pre prenos a distribúciu od Infineon
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  160 zobrazení
2
 0
Nový produkt
Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Spoločnosť Infineon Technologies Bipolar GmbH & Co. KG pripravuje pre sériovú výrobu nový IGBT modul, ktorý je v  masívnom diskovitom púzdre s priemerom 125 mm, je hermeticky uzavretý a je špeciálne navrhnutý tak, aby dokonale odolal rôznym poruchám a vplyvom spôsobeným systémom. Tento PPI IGBT je špeciálne navrhnutý pre prenosové a distribučné aplikácie a je ideálny pre vysokoprúdové MMC [modulárne viacúrovňové meniče], pohony stredného napätia, jednosmerné ističe, meniče veterných turbín a trakčné systémy.

Na výber je: 2 kA s vnútornou diódou (P2000DL45X168) alebo 3 kA bez diódy (P3000ZL45X168). Ide o komponenty s označením "Prime Switch", ktoré sa začnú predávať na konci tohoto roka.

Zdroj : Infineon

Nový priemyselný produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Všetok obsah v kategórii Nové priemyselné produkty podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button