Infineon rozširuje svoje portfólio polovičných mostíkov o typ TRENCHSTOP IGBT7 s napätím 1200 V

Infineon rozširuje svoje portfólio polovičných mostíkov o typ TRENCHSTOP IGBT7 s napätím 1200 V
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  63 zobrazení
1
 0
Nový produkt
   

Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Spoločnosť Infineon Technologies AG predstavuje portfólio 62 mm polovičných mostíkov a spoločných emitorových modulov s 1200 V čipmi TRENCHSTOP™ IGBT7. Široká ponuka v osvedčenom 62 mm puzdre sa rozširuje o novú triedu maximálneho prúdu 800 A pre rodinu puzdier. Doplnenie prúdových tried portfólia poskytuje konštruktérom systémov vysokú mieru flexibility pri navrhovaní riešení s vyšším prúdom a zároveň ponúka vyššiu hustotu výkonu a elektrický výkon. Je prispôsobená potrebám centrálnych solárnych meničov, ako aj priemyselných aplikácií pohonov a zdrojov neprerušovaného napájania (UPS). Okrem toho je možné pokryť nabíjanie elektrických vozidiel, systémy skladovania energie (ESS) a ďalšie nové priemyselné aplikácie.

Rodina 62 mm modulov s čipom TRENCHSTOP IGBT7 s napätím 1200 V je založená na novej technológii mikrotrhlín a v porovnaní s modulmi s čipom IGBT4 má výrazne nižšie statické straty. To vedie k výraznému zníženiu strát v aplikáciách, najmä v priemyselných pohonoch, ktoré zvyčajne pracujú pri stredných spínacích frekvenciách. Zlepšilo sa správanie IGBT pri osciláciách a jeho ovládateľnosť. Okrem toho sa nové výkonové moduly vyznačujú maximálnou teplotou prechodu pri preťažení 175 °C.

Pevná poniklovaná medená základná doska a skrutkové hlavné svorky zabezpečujú vysokú mechanickú odolnosť 62 mm puzdra modulu. Hlavné svorky sú umiestnené v strede puzdra, vďaka čomu sú vhodné pre paralelné obvody a 3-úrovňové konfigurácie z dôvodu nízkoindukčného pripojenia jednosmerného spoja. Nezmenený štandardný dizajn a rozmery obalu v rámci rodiny modulov podporujú mechanickú kompatibilitu s predchádzajúcou verziou modulu. Okrem toho sú všetky moduly k dispozícii s osvedčeným vopred naneseným materiálom tepelného rozhrania (TIM) spoločnosti Infineon.

Dostupnosť

Portfólio 1200 V TRENCHSTOP IGBT7 62 mm je možné objednať už teraz. Varianty s vopred naneseným TIM budú tiež čoskoro k dispozícii. Viac informácií je k dispozícii na www.infineon.com/62mm, resp. www.infineon.com/IGBT7.

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button