Fórum

Jak vybrat nářadí do dílny, na co si dát pozor a na co se zaměřit

Jak vybrat nářadí do dílny, na co si dát pozor a na co se zaměřit
Jiří Bekr Pridal  Jiří Bekr
  250 zobrazení
1
 0
Vybavenie dielne

V dnešním videu si přiblížíme celou problematiku okolo výběru svého (prvního) nářadí, na kterou se mě už opravdu hodně lidí ptalo. Probereme si správné plánování nákupu, projdeme si důležité parametry strojů a co který znamená, a také se dozvíme pár rad z praxe.

Ve videu se zaměříme na cenově dostupné nářadí, které lze zakoupit u nás, nakolik s nářadím z číny jsou značné problémy jak s kvalitou prevedienia, tak případnou reklamací.

Než se na to někdo zeptá, tak vám odpovím na nevyřčenou otázku. Proč jsem vám v tomto videu nedoporučil žádný konkrétní stroj? Protože sto lidí = sto jiných požadavků. Navíc nejde říct, že jedna značka je lepší než jiná. V profi segmentu se pere Dewalt, Milwaukee, Metabo, Makita, Fein a já nevím kdo ještě, a přitom každý stroj má jiné přednosti a neduhy. V hobby segmentu se pere Parkside, Hecht, Ryobi, Bosch, Asist, Black Decker, Stanley, atd. V ultra profi segmetu zas máme Hilti, Festool a Mafell. Nelze jednoznačně doporučit konkrétní stroj ani značku. Člověk si tedy musí vybrat na základě dostupnosti strojů dané značky a na základě recenzí na to nářadí, které chce používat nejvíc. Proto jsem svoje video koncipoval tak, že vám ukážu po čem jít, povím vám o důležitých vlastnostech tří základních aku nářadí a poradím podle čeho se rozhodovat. Navíc vám přidám několik rad z praxe, abyste se nespálili jako lidi před váma. Jenom tak si budete moct na základě vlastního informovaného a objektivního úsudku zvolit to, co je pro vás nejlepší.

 Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridáte prvý? Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.
Webwiki ButtonSeo servis Diallix.net VN-Experimenty Hatiar.eu