Mikro spájkovačka TS100

Mikro spájkovačka TS100
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  1093 zobrazení
4
 2
Vybavenie dielne

Pred nedávnom som vám predstavil v recenzii mikro spájkovačku T80, ktorá je mladším príbuzným spájkovačky TS100 a nakoľko padla otázka na fb ohľadom recenzie na typ T100, ktorý mám tiež na stole už dlhší čas, (ale nebol čas) tak sa pozrieme konečne aj na tento model.

Spájkovačka TS100 je pravdepodobne jednou z najlepších prenosných spájkovačiek vo svojej cenovej kategórii a dovolím si povedať, že je lepšia ako mnoho "bežných" spájkovačiek v rovnakom cenovom rozpätí. V tejto recenzii sa pozrieme na toto malé, šikovné a kvalitné zariadenie.

Spájkovačka je bežnou súčasťou vašej sady nástrojov, či už ste profesionál, alebo amatér, či potrebujete vytvoriť vlastnú DPS pre svoje projekty alebo ju využívate v domácnosti na bežné opravy. Ak však potrebujete vykonať nejaké práce v teréne, tak je to už problém, pretože "klasická" spájkovacia stanica môže byť dosť náročná na prepravu a zaberá veľa miesta.

Riešením týchto problémov je prenosná mini spájkovačka TS100. Jedná sa o pomerne lacnú, ľahkú, prenosnú a vysokokvalitnú spájkovačku s inteligentnou reguláciou teploty. Okrem toho má tiež niekoľko výborných inteligentných funkcií, ako je napríklad režim spánku.

Kde kúpiť?

Mikro spájkovačka TS100 je dostupná na predajných stránkach Aliexpress spolu aj s potrebným príslušenstvom. V čase písania tejto recenzie (august 2020) bola cena spájkovačky približne 50€.

Mikro spájkovačka TS100 je dostupná na tomto odkaze - klikni (Aliexpress)

Sada spájkovacích hrotov pre TS100 je dostupná na tomto odkaze - klikni (Banggood)

Spájkovačka môže byť napájaná pomocou vstupného rozhrania s veľkosťou zdroja 12 V až 24 V s rozmermi 5,5 mm x 2,5 mm. Takže, ak ho máte, nemusíte si ani objednávať

Obsah balenia TS100

Spájkovačka TS100 bola dodaná v malej čiernej kartónovej krabici potiahnutej plastom o rozmeroch 147 mm x 90 mm x 20 mm,