Miniatúrny farebný displej pre Raspberry Pico od spoločnosti DISPLAY VISIONS

Miniatúrny farebný displej pre Raspberry Pico od spoločnosti DISPLAY VISIONS
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  124 zobrazení
3
 0
Nový produkt
Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Spoločnosť DISPLAY VISIONS GmbH predstavuje nový farebný displej pre populárny minipočítač Raspberry Pico. RaPicoTFT009 ponúka uhlopriečku 0,9 palca, ale napriek tomu má rozlíšenie 160 x 80 pixelov pre zobrazenie s vysokým rozlíšením. Vďaka technológii IPS (In-Plane Switching) vytvára vysoko kontrastný obraz s výraznými farbami bez ohľadu na uhol pohľadu. Ako RaPicoTFT009TC je displej dokonca vybavený kapacitným dotykovým sklom. Možno na ňom zobrazovať texty aj obrázky. Dodáva sa aj s príslušným softvérom s knižnicou C, množstvom funkcií a podrobnou dokumentáciou, vďaka čomu je prezentácia nameraných hodnôt a parametrov naozaj jednoduchá. Je navrhnutý ako "Shield" a možno ho pripojiť priamo k minipočítaču.

Energeticky úsporný displej (max. 80 mW) sa dokonale hodí na rôzne aplikácie IOT. Na Raspberry je potrebné iba jedno z dvoch rozhraní SPI a jeden z 26 pinov GPIO (GP13). Verzia s dotykovou obrazovkou (RaPicoTFT009TC) využíva aj rozhranie zbernice I²C a ďalší pin GPIO ako vstup prerušenia (GP8).

Datasheet , DISPLAY VISION

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

       

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vaša reklama na tomto mieste

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo


Webwiki Button