Netradiční Multimetr GVDA GD128

Netradiční Multimetr GVDA GD128
Jiří Bekr Pridal  Jiří Bekr
  1513 zobrazení
2
 0
Recenzie meracej techniky

Dostal jsem na recenzi velice netradiční multimetr GVDA GD128 navržený podle moderních trendů a vybavený funkcemi usnadňujícími a zjednodušujícími používání. Zároveň má několik funkcí proti náhodnému "měření ampér v zásuvce". V první řadě chci poděkovat výrobci GVDA, který mne kontaktoval a ZDARMA ZASLAL multimetr a pájecí stanici na otestování a videorecenzi. Jedná se o novinky roku 2021. Recenze na stanici bude následovat jakmile s ní něco napájím. Prohlašuji, že nejsem nijak ovlivněn nebo motivován upravovat nebo zkreslovat své subjektivní hodnocení produktu, který je v tomto videu recenzován. Výrobce na mne nekladl žádné požadavky a ani nevyvíjel tlak pro zkreslení recenze. Zaslání vzorku zdarma nebylo podmíněno ničím jiným, než pouze vytvořením videorecenze na mém kanále.

Kde koupit?

Multimetr GVDA GD128 - klikni (Aliexpress)

Máte aj vy zaujímavú konštrukciu, alebo článok?

Máte aj vy zaujímavú konštrukciu, alebo článok a chceli by ste sa o to podeliť s viac ako 200.000 čitateľmi? Tak neváhajte a dajte nám vedieť, radi ju uverejníme a to vrátane obrazových a video príloh. Rovnako uvítame aj autorov teoretických článkov, či autorov zaujímavých videí z oblasti elektroniky / elektrotechniky.

Kontaktujte nás!


Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo

Webwiki Button