next-V2K8 najmenší SBC na svete s procesormi AMD Ryzen radu V2000

next-V2K8 najmenší SBC na svete s procesormi AMD Ryzen radu V2000
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  190 zobrazení
2
 0
Nový produkt
Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Počítač AAEON de next-V2K8 opäť prekonáva obmedzenia priestoru na doske a kombinuje funkcie priemyselnej triedy s výpočtovým výkonom novej generácie od spoločnosti AMD.

Po úspechu počítača de next-TGU8 s procesorom Intel® Core™ spoločnosť AAEON teraz vydala jeho náprotivok de next-V2K8 s procesormi AMD Ryzen™ radu V2000.

Počítač de next-V2K8, postavený na rovnakom formáte s rozmermi 3,31" x 2,17" (86 mm x 55 mm), je najmenším jednodoskovým počítačom na svete, ktorý je vybavený procesormi AMD Ryzen™ V2000, pričom v súčasnosti sú k dispozícii modely s procesormi AMD Ryzen™ Embedded V2718 a V2516, ktoré poskytujú 8 jadier a 16 vlákien spolu s architektúrou jadier Zen 2 x86, integrovanou grafikou AMD Radeon™ Graphics a 16 GB vstavanej pamäte LPDDR4x.

Vlastnosti

  • Zabudovaný procesor AMD Ryzen™ Embedded V2000
  • Integrovaná pamäť LPDDR4x 3200 až do 16 GB
  • HDMI 1.4b x 1. eDP x 1
  • 2,5 GbE RJ45 x 1 , GbE RJ45 x 1
  • USB 3.2 Gen2 x 2 , USB 2.0 x 4
  • Kľúč M.2 M 2280 (PCIe[x2]) x 1 , PCIe[x4] Gen3 x 1 (podľa FPC)
  • Port COM x 2 , DIO 8 bit , SATA 3 x 1
  • Konektor DC. 12V vstup

Doska sa zameriava na trhy s okrajovou umelou inteligenciou, dronmi, robotikou a inteligentnou dopravou, o čom svedčí jej plnohodnotný vstupno-výstupný systém s viacerými vysokorýchlostnými rozhraniami. Vďaka portu 2,5 GbE, dvom kolíkovým záhlaviam RS232/422/485 a celkovo šiestim slotom USB je de next-V2K8 navrhnutá tak, aby do nej bolo možné umiestniť celý rad periférnych kamier a senzorov. Ako doplnok k integrovanej grafike AMD Radeon™ obsahuje doska aj porty eDP a HDMI 1.4b pre rozlíšenie 4K @30 Hz, čo umožňuje súčasné zobrazenie dvoch obrazoviek.

Tieto husté funkcie spolu s portom M.2 2280 M-Key v takej malej a ľahkej doske robia z de next-V2K8 veľmi atraktívnu možnosť pre aplikácie, ktoré vyžadujú priemyselný výkon v obmedzených priestoroch na nasadenie. Spoločnosť AAEON očakáva, že de next-V2K8 bude poprednou voľbou pre projekty v oblasti robotiky, dronov a inteligentnej dopravy.

Viac informácií o de next-V2K8 nájdete na stránke produktu. Prípadne kontaktujte priamo zástupcu spoločnosti AAEON.

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo

Webwiki Button