Nové miniatúrne koaxiálne relé od Pickering Electronics pre vysokorýchlostné RF systémy do 3 GHz

Nové miniatúrne koaxiálne relé od Pickering Electronics pre vysokorýchlostné RF systémy do 3 GHz
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  76 zobrazení
2
 0
Nový produkt
Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Spoločnosť Pickering Electronics uviedla na trh nové miniatúrne koaxiálne jazýčkové relé pre vysokofrekvenčné RF systémy do 3 GHz. Jazýčkové relé série 113RF SIL/SIP majú rozstup 2 mm, čo umožňuje ich stohovanie pri veľmi vysokej hustote.

Na otázku: "Kedy budú jazýčkové relé najlepším riešením pre vysokofrekvenčné a vysokorýchlostné digitálne spínacie systémy?" odpovedal Kevin Mallett, technický špecialista spoločnosti Pickering Electronics: "Tieto malé, tienené jazýčkové relé sú rýchlejšie a menšie ako elektromechanické relé (EMR), majú nižšie vložné straty a lepšie schopnosti pri jednosmernom prúde ako polovodičové relé (SSR) a lepší výkon pri spínaní za tepla ako výrobky s mikroelektromechanickými strojmi (MEM)."

Jazýčkové relé série 113RF sú vhodné na spínanie do 10 W, 0,5 A. 1 Konfigurácie vo forme A (SPST normálne otvorené) sú k dispozícii s 3V alebo 5V cievkami s odporom cievky do 100/300 ohmov, resp. Pri nízkych úrovniach je typická životnosť jazýčkových relé série 113RF vyššia ako 250 miliónov spoľahlivých operácií. Relé využívajú jazýčkové spínače najvyššej prístrojovej kvality s rozprašovanými ruténiovými kontaktmi a sú ideálne pre automatické testovacie zariadenia.

Všetky jazýčkové relé série 113RF sú vybavené vnútorným mu-metalovým magnetickým tienením, ktoré umožňuje stohovanie relé s vysokou hustotou bez rizika vzájomného rušenia susedných zariadení, čo vedie k chybnej prevádzke.

Spoločnosť Pickering teraz ponúka koaxiálnu RF možnosť v mnohých svojich malých prístrojových jazýčkových relé do 5 GHz.

Spoločnosť Pickering ponúka viac ako tisíc štandardných katalógových jazýčkových relé, ale pre tých, ktorí vyžadujú niečo viac na mieru, ponúka mnoho štandardných možností zostavenia až po úplne prispôsobené diely v závislosti od požiadaviek. Napríklad, ak máte záujem o 113RF, ale požadujete iný rozmer, špecifické napätie cievky alebo hodnoty odporu, spoločnosť rada spolupracuje s konštruktérom, aby splnila presnú požiadavku špecifikácie.

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button