Nové modulárne krabičky ART-CASE od spoločnosti OKW

Nové modulárne krabičky ART-CASE od spoločnosti OKW
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  93 zobrazení
2
 0
Nový produkt
Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Pre modulárne plastové skrinky ART-CASE od spoločnosti OKW sú teraz k dispozícii viaceré možnosti montáže pre modernú stolnú, mobilnú, nástennú a stropnú elektroniku. Elegantné, ergonomické puzdro ART-CASE je ideálne pre IoT / IIoT, zdravotnícke zariadenia, systémy riadenia služieb budov, počítačové periférie, bezpečnostnú techniku, senzory a optoelektroniku.

Tieto moderné kryty z ABS sú k dispozícii v štyroch jedinečne tvarovaných podobách: okrúhlej, štvorcovej, oválnej a obdĺžnikovej. Ich modulárna konštrukcia vytvára obrovský rozsah možných konfigurácií. Konštruktéri elektroniky si určia preferovanú hornú a spodnú časť, základnú časť a skrutkovacie veko.

ART-CASE ponúka možnosť výberu vrchnej časti: vypuklú pre väčšie ergonomické pohodlie alebo plochú s priehlbinou pre membránovú klávesnicu alebo štítok produktu. K dispozícii sú tri podstavce: plochý, naklonený pod uhlom 30° a 55°. V ponuke je osem okrúhlych a dva štvorcové kryty s integrovanou eurozástrčkou (typ DIN VDE 0620 časť 101) v základni. Vo vnútri každého puzdra sa nachádzajú stĺpiky na montáž dosiek plošných spojov.

Každý tvar je k dispozícii v jednej pôdorysnej veľkosti: okrúhly (ø 110 mm), štvorcový (110 x 110 mm), oválny (160 x 110 mm) a obdĺžnikový (160 x 110 mm). K dispozícii sú dve štandardné farby: biela (RAL 9002) a čierna (RAL 9005).

Možnosti a príslušenstvo zahŕňajú priehradky na batérie (2 x AAA); držiak batérií (2 x AAA); svorky na batérie; kontakty na batérie; montážne súpravy na stenu; svorku na odľahčenie ťahu kábla; protišmykové nožičky; samorezné skrutky do dosky plošných spojov.

Spoločnosť OKW môže dodať ART-CASE plne prispôsobenú na mieru. Služby zahŕňajú CNC obrábanie, lakovanie, potlač, laserové značenie, dekoratívne fólie, špeciálne materiály, tienenie EMC a inštaláciu/montáž príslušenstva.

Viac informácií nájdete na webovej stránke OKW - klikni

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button