Nové napájacie zásuvkové moduly DG11 a DG12 od spoločnosti SCHURTER Electronics

Nové napájacie zásuvkové moduly DG11 a DG12 od spoločnosti SCHURTER Electronics
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  19 zobrazení
1
 0
Nový produkt
   

Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Moduly napájacích zásuviek DG11 a DG12 boli modernizované - pokiaľ je prívod zariadenia v súlade s normami, je zaručené krytie IP54. To poskytuje vynikajúcu ochranu proti prachovým časticiam a je odolné proti striekajúcej vode.

Špeciálne tesniace prvky

Už modrá farba káblovej zásuvky V-Lock naznačuje, že tu je niečo iné. Zásuvka zariadenia a konektor napájacieho kábla boli vybavené špeciálnymi tesniacimi prvkami na dosiahnutie vyššieho stupňa krytia IP.

Upevnenie kábla V-Lock

Nová zásuvka zariadenia má tiež osvedčený systém upevnenia kábla V-Lock. Mechanické zabezpečovacie svorky, ktoré sa často musia navrhovať pre konkrétne typy, už nie sú potrebné.

Oblasti použitia

Všade tam, kde sa môžu vyskytnúť nečistoty, prachové častice alebo striekajúca voda, je nová technológia SCHURTER ideálnou voľbou. Môže to byť prípad drsného priemyselného prostredia. V zdravotníckom priemysle je povinný vyšší stupeň ochrany IP. Je to jednoducho z dôvodu potreby pravidelného čistenia a dezinfekcie zdravotníckeho zariadenia a v prípade potreby aj sterilizácie. Potravinársky priemysel má veľmi podobné požiadavky.

Rodina IP54 v plánovaní

V súčasnosti sú k dispozícii typy 6080, DG11, DG12 a čoskoro pribudnú ďalšie produkty. SCHURTER touto inovatívnou technológiou vybaví celú rodinu zariadení na pripojenie.

 

Viac informácií nájdete na: odkaz 1, odkaz 2 a odkaz 3

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button