Nové varistory od Littelfuse Xtreme zvyšujú prepäťovú ochranu a zároveň znižujú plochu komponentu

Nové varistory od Littelfuse Xtreme zvyšujú prepäťovú ochranu a zároveň znižujú plochu komponentu
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  95 zobrazení
1
 0
Nový produkt
Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Spoločnosť Littelfuse, Inc., svetový výrobca špičkových technológií v oblasti ochrany obvodov, riadenia výkonu a snímania, dnes oznámila sériu Xtreme Varistor. Tieto nové, menšie varistory, skonštruované s patentovaným práškovým zložením vyvinutým spoločnosťou Littelfuse, dosahujú robustný prepäťový výkon, ktorý pomáha predchádzať poškodeniu, nebezpečenstvu požiaru a katastrofickému zlyhaniu aj za extrémnych okolností.

Varistory Xtreme sú špeciálne navrhnuté na použitie na nasledujúcich trhoch a v nasledujúcich aplikáciách:

  • Automatizácia domácností a budov
  • Veľké a malé spotrebiče
  • Vonkajšie LED osvetlenie
  • Detektory dymu a požiarne hlásiče
  • Inteligentné merače
  • Zásuvky GFCI, AFCI a USB

"Varistory Xtreme poskytujú množstvo konštrukčných výhod v porovnaní s viacerými technológiami, ktoré sú v súčasnosti na trhu," povedal Johnny Chang, globálny produktový manažér, EBU Passive Product Management, v spoločnosti Littelfuse. "Kombinácia ich malých rozmerov, širokého rozsahu prevádzkového napätia a vysokého menovitého prepäťového prúdu prinesie robustnejšiu ochranu vašich najnovších návrhov produktov."

Séria Xtreme Varistor je špeciálne navrhnutá pre aplikácie vyžadujúce vysokú absorpciu prepäťovej energie/prúdu a schopnosť odolávať mnohým prepäťovým impulzom. Séria Xtreme Varistor je k dispozícii v šiestich menovitých veľkostiach diskov: 5 mm, 7 mm, 10 mm, 11 mm, 14 mm, 20 mm. Menovité napätie: 130 Vac - 680 Vac.

Séria Xtreme Varistor ponúka tieto kľúčové výhody:

  • Malé rozmery diskov (od 5 mm do 20 mm) zmenšujú plochu súčiastok a priestor na doske plošných spojov potrebný na ochranu obvodov.
  • Vhodné pre výrobky s vysokým rozsahom prevádzkových teplôt až do 125 °C.
  • Vysoká energia prepätia a schopnosť absorbovať prúd predlžujú spoľahlivosť a životnosť výrobkov.
  • Spĺňa normu horľavosti UL-94 V-0, ktorá zaručuje zastavenie horenia do 10 sekúnd.

Dostupnosť

Séria Xtreme Varistor je k dispozícii vo veľkom a v balení na páske a kotúči. Žiadosti o vzorky je možné podať prostredníctvom autorizovaných distribútorov Littelfuse po celom svete. Zoznam distribútorov spoločnosti Littelfuse nájdete na stránke Littelfuse.com.

Zdroj : Electronics-Sourcing

Datasheet : Littelfuse Varistors Xtreme Series

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo

Webwiki Button