Fórum

"Pacienti" záver, úvod nového projektu

PORTABLE SOLDER HAKKO T12
"Pacienti" záver, úvod nového projektu

Samozrejme prekvapenie v podobe ďalšieho projektu, na ktorý chcem vedieť názor či ho chcete zdokumentovať :). Vďaka za podporu. Veľa zdaru ľudkovia :) Video je len na študijné účely, nie je to návod. Autor videa nezodpovedá za vzniknuté ujmy na zdraví a na životoch ani za škody na majetku. Ďakujem za pozretie , budú aj ďalšie videa, tak neváhajte komentovať, zdieľať a odoberať.

Autor videa :Ľubomír Gonda

Pacienti záver, úvod nového projektu #1 časť PORTABLE SOLDER HAKKO T12

... v minulom videu sme otestovali a diagnostikoval "diagnózu" pacientom, teraz si povieme ako to dopadlo s opravou a povieme si ešte niečo o novom projekte HAKKO T12 mikropájky.

#2 časť PORTABLE SOLDER HAKKO T12

...v tomto videu sa pozrieme na malý núdzový zdroj, ktorý bude osadený do krabičky ku HAKKO mikropájke ktorú ste videli v predošlom videu . Oplatí sa pozrieť celé, na konci sa zasmejete :D Bude sa používať len na občasné napájanie nenáročných obvodov do 10W s max napätím do 21V resp. 24V podľa toho z ktorého zdroja bude napájaný.

#3 diel PORTABLE SOLDER HAKKO T12

v predošlej časti sme dávali do kopy malý zdroj, ktorý bude použitý v krabičke, ktorá už je nastriekaná a prípravená na osadzovanie komponentov. Poďte sa so mnou pozrieť na to ako pokračujem.

#4 časť PORTABLE SOLDER HAKKO T12

v tejto časti sa pozrieme na PROGRAMOVÉ NASTAVENIA čínskej mikropájky Hakko T12

#5 časť PORTABLE SOLDER HAKKO T12

... podarilo sa mi dokončiť " projekt" Portable solder hakko t12. Ukážeme si že to naozaj ide aj v teréne , ukážeme si možnosti využitia a v neposlednom rade si nakalibrujeme teplotu na hrote a skúsime čo to aj odpájkovať a zapájkovať :) Dúfam že vás to aspoň kúsok inšpirovalo k nejakej tvorbe :)

 

Ďakujeme za sledovanie :)     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridáte prvý? Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.
Webwiki Button Seo servis Diallix.net VN-Experimenty