PCBWay pripravilo zaujímavé akcie k ôsmemu výročiu svojho pôsobenia na trhu

PCBWay pripravilo zaujímavé akcie k ôsmemu výročiu svojho pôsobenia na trhu
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  109 zobrazení
2
 0
Zaujímavosti

Známy čínsky výrobca dosiek plošných spojov PCBWay pripravil pri príležitosti svojho ôsmeho výročia pôsobenia na trhu pre svojich zákazníkov ucelený rad zaujímavých akcií, ktoré určite využije nie jeden konštruktér, alebo firma. Akcie možno čerpať v podobe množstva zľavových kupónov v rôznych cenových hladinách od 5 až do 200 USD. Rovnako je možné získať až 50% zľavy na 3D tlač, CNC opracovávanie, výrobu plechových dielov, vstrekovanie plastov vstrekolisom a vákuové odlievanie. Ponuka je naozaj obsiahla a vzťahuje sa na celý výrobný program spoločnosti PCBWay.

Samozrejmosťou je aj pokračujúca akcia pre nových zákazníkov a to na prvú objednávku zdarma. Rovnakou samozrejmosťou je jednoduchý a prepracovaný objednávkový proces a špičková kvalitu hotového dielu a samozrejme zákaznícka podpora v prípade nejakého problému, ktorá je na vysokej úrovni pre každého zákazníka bez rozdielu.

Ako použíť koupón?

  1. Každý zákazník ID PCBWAY má právo využiť všetky tieto ponuky, ale tam je jedno obmedzenie a to, že každý kupón možno získať len raz.

  2. Môžete požiadať o všetky produkty, ale náklady na dopravu sa v tejto ponuke nepočítajú a táto ponuka platí šesťdesiat dní.

  3. Ako použiť kupóny? Pred potvrdením platby kliknite na "Apply PCBWay Coupon", vyberte si kupón a zľava sa automaticky uplatní na vašu objednávku.

Kupón môžete aj zdieľať

  1. Ak váš priateľ či kolega nevyužije tieto kupóny ale bude zdieľať odkaz na tieto kupóny a niekto iný využije kupóny prostredníctvom vášho zdieľaného odkazu, vy získate ďalší kupón na zľavu 5 USD.
  2. Každý jednotlivec môže využiť až desať dodatočných kupónov v hodnote 5 USD.
  3. Právo na konečnú interpretáciu patrí spoločnosti PCBWay.

Výročný výpredaj - Anniversary Sale

Rovnako aj tu môžte využiť kopu rôznych zliav, ktoré sú nastavené podľa výšky vašej objednávky. Tu sa akcia uplatňuje na objednávky PCB a montáže zľava až do 50 %. Rovnako môžete využiť zľavu vo výške až 50% na 3D tlač a CNC obrábanie.

Šťastné žrebovanie - Lucky Draw

Majte šancu získať bezplatný modul. Prihláste sa do svojho konta získajte možnosť vyhrať Raspberry Pi 4 Model B 4GB v až 100% zľave.

  1. Koniec akcie 28. júla 2022
  2. Každý používateľ PCBWayer (ktorý už mal skúsenosti s nakupovaním na PCBWay) má DVE šance na vyžrebovanie. A JEDNU šancu navyše dostanete, ak počas doby trvania akcie zadáte akúkoľvek objednávku. Ak ste predtým nemali žiadne skúsenosti s nákupom, máte len jednu šancu na vyžrebovanie.
  3. Fazuľky budú automaticky pridané na váš účet. Môžete ju použiť na uplatnenie modulov v obchode PCBWay.
  4. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa spôsobu vykúpenia modulov, kontaktujte anson@pcbway.com.

 

Takže, na čo ešte čakáte? Využite svoje zľavy naplno!

 Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo

Webwiki Button