Polovodičové relé Relpol RSR95 určené pre vysoké jednosmerné prúdy

Polovodičové relé Relpol RSR95 určené pre vysoké jednosmerné prúdy
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  130 zobrazení
2
 0
Nový produkt
   

Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Polovodičové relé RSR95 zvládajú jednosmerné prúdy pod 100 A. Sú založené na moderných polovodičových súčiastkach vrátane MOSFET a IGBT. Tieto relé nachádzajú uplatnenie v priemyselných odvetviach, ako sú napr: EV a FV.

Polovodičové relé RSR95 vyvinuté spoločnosťou Relpol zabezpečujú stabilnú prevádzku železničných systémov (spravidla ide o výkonové obvody: V železničných vagónoch): 24 V, 48 V a 110 V. Zaručujú veľmi rýchle zapínanie a vypínanie jednosmerných obvodov bez vzniku elektrického oblúka. Fungujú aj v priemyselných zdrojoch napájania a v systémoch skladovania energie. Všetky polovodičové relé RSR95 majú nevyhnutne varistorovú ochranu riadiacich výstupov. Medzi aplikácie relé patria napríklad jednosmerné napájacie zdroje, motory, ventilátory, ohrievače, elektromagnetické ventily alebo batériové zdroje. K dispozícii sú nasledujúce záťažové napätia: 24 V, 36 V, 48 V, 75 V, 120 V, 300 V, 500 V a 700 V. Zaťažovacie prúdy pre polovodičové relé RSR95 sú: 7 A, 20 A, 25 A, 40 A, 50 A, 80 A a 100 A.

Aplikácie

Zdroje jednosmerného prúdu, motory, ventilátory, ohrievače, elektromagnetické a elektromechanické ventily, batériové zdroje, baliace stroje, dopravné, lekárske a testovacie zariadenia.

Rozsah riadiaceho napätia

4...32 V DC

Najnižšie zapínacie napätie

4 V DC

Výstupné charakteristiky

Rozsah zaťažovacieho napätia

0...24 V DC

0...120 V DC

0...36 V DC

0...300 V DC

0...48 V DC

0...500 V DC

0...75 V DC

0...700 V DC

Rozmery (D x Š x V)

58,6 x 45,7 x 33,5 mm

Hmotnosť (typická)

100 g

 

Viac informácií nájdete na: relpol.pl a v datasheete nižšie. Ak sa vám v mobilnom zobrazení nezobrazuje datasheet, kliknite tu pre jeho stiahnutie Datasheet RSR95, alebo otvorte stránku v predvolenom mobilnom prehliadači.

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button