Programovateľný bezkontaktný spínač SDBT-MSX od spoločnosti Festo

Programovateľný bezkontaktný spínač SDBT-MSX od spoločnosti Festo
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  164 zobrazení
3
 0
Nový produkt
   

Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Jednoducho nainštalujte SDBT-MSX do približnej koncovej polohy, pripojte kábel k riadiacej jednotke a zapnite systém. Funkcia automatickej detekcie spínacieho bodu okamžite zaručuje spoľahlivú prevádzku. Tá je zabezpečená priamo vďaka detekčnému rozsahu SDBT-MSX takmer 2 cm. Bezkontaktný spínač od spoločnosti Festo je vhodný pre všetky pohony s drážkou T. Činnosť spínača je založená predovšetkým na Hallovom jave.

Pri inštalácii bezkontaktného spínača SDBT-MSX nie je potrebné napájanie. Jeho inštalácia je bezproblémová, najmä na ťažko prístupných miestach. Spínacie okno je možné nastaviť v rozsahu: 2-15 s. SDBT-MSX je kompatibilný s 5 pohonmi: ADN, DFM, DGST, DSBC a DSNU. Spínací výstup SDBT-MSX možno nakonfigurovať ako PNP/NPN alebo NO/NC. K dispozícii je kapacitné ovládacie tlačidlo a 2 stavové LED diódy. Zaručené sú 2 triedy ochrany: IP65 a IP68. K dispozícii je robustný kryt s dĺžkou 2,8 cm. Na upevnenie SDBT-MSX postačujú skrutky. Pri každom spustení nie je potrebné konfigurovať SDBT-MSX. Je to výrobok pre všetky príležitosti, ktorý sa osvedčil okrem iného v: automatizácii tovární a elektronickom priemysle. Dĺžka kábla dodávaného s prepínačom dosahuje: 0,3 - 5 m (v závislosti od verzie).

  • Princíp merania: magnetický Hallov snímač
  • Auto Teach-in: automatické učenie spínacieho bodu pri spustení systému
  • Programovateľné: PNP/NPN, NO/NC a šírka spínacieho okna medzi 2 ... 15 mm
  • Možnosť nasadenia zhora do drážky, priskrutkované
  • LED indikácia stavu
  • Dĺžka kábla 0.3 ... 5 m

Viac informácií: Ak sa vám v mobilnom zobrazení nezobrazuje datasheet, kliknite tu pre jeho stiahnutie tu alebo sa pozrite v dokumentácii nižšie.

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button