Fórum
Prihláste sa k svojmu účtu, pokiaľ ho máte. Alebo kliknite tu pokiaľ ho ešte nemáte a prajete si ho vytvoriť - je to jednoduché a získate mnoho výhod.

Publikácia : Elektronika tajemství zbavená 5

Publikácia : Elektronika tajemství zbavená 5

Táto kniha je posledným piatym zväzkom knižného radu nakladateľstva Elektor vydávanej v českej verzii nakladateľstvom HEL pre všetkých záujemcov o ucelené základné znalosti elektroniky.

V tomto diele autor krok za krokem sprevádza čitateľa technikou operačných zosilňovačov začínajúc zapojeniami s operačnými zosilovačmi pre jednosmerný a striedavý prúd cez komparátory, integrátory a derivátory až po filtračné obvody a aplikácie z oboru meracej a riadiacej techniky. Žiadne peedbežné teoretické znalosti niesú potrebné, nakoľko sa jedná o čisto praktické pokusy a zajuímavé zapojenia sprevádzané potrebným vysvetlením ich konkrétnej funkcie.

Na konci knihy sú uvedené najdôležitejšie parametre najbežnejších operačných zosilňovačov.

Počet strán - 207

Rok vydania - 2004

Jazyk - český

Vydavateľstvo - Hel

Túto publikáciu si môžte zakúpiť na tomto odkaze - klikni

Táto stránka obsahuje affliate odkazy pre nákup vybraných produktov. Pokiaľ nás chcete podporiť malou sumou pri písaní našich recenzií budeme radi. Ďakujeme vám     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridáte prvý? Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.
Webwiki Button Seo servis Diallix.net VN-Experimenty