Publikácia : Elektronika tajemství zbavená 5

Publikácia : Elektronika tajemství zbavená 5
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  190 zobrazení
1
 0
Odborná literatúra

Táto kniha je posledným piatym zväzkom knižného radu nakladateľstva Elektor vydávanej v českej verzii nakladateľstvom HEL pre všetkých záujemcov o ucelené základné znalosti elektroniky.

V tomto diele autor krok za krokem sprevádza čitateľa technikou operačných zosilňovačov začínajúc zapojeniami s operačnými zosilovačmi pre jednosmerný a striedavý prúd cez komparátory, integrátory a derivátory až po filtračné obvody a aplikácie z oboru meracej a riadiacej techniky. Žiadne peedbežné teoretické znalosti niesú potrebné, nakoľko sa jedná o čisto praktické pokusy a zajuímavé zapojenia sprevádzané potrebným vysvetlením ich konkrétnej funkcie.

Na konci knihy sú uvedené najdôležitejšie parametre najbežnejších operačných zosilňovačov.

Počet strán - 207

Rok vydania - 2004

Jazyk - český

Vydavateľstvo - Hel

Túto publikáciu si môžte zakúpiť na tomto odkaze - klikni

Táto stránka obsahuje affliate odkazy pre nákup vybraných produktov. Pokiaľ nás chcete podporiť malou sumou pri písaní našich recenzií budeme radi. Ďakujeme vámPáčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo
PCBWay Promo
PCBWay Promo
Minalox.sk Promo
Minalox.sk Promo
Minalox.sk Promo
Webwiki Button