Sortiment náradia Wiha u distribútora SOS Electronic

Sortiment náradia Wiha u distribútora SOS Electronic
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  107 zobrazení
2
 0
Vybavenie dielne
   

Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Pri každodennej práci sa používajú štandardné, vysokokvalitné alebo nekvalitné nástroje. Rozdiely medzi nimi spočívajú v detailoch, ktoré sa prejavujú v spokojnosti pri používaní. Séria izolovaného náradia Wiha Tools je okrem iného určená na pomerne náročné práce na zariadeniach pod napätím.

V prípade výrobkov Wiha Tools je rukoväť náradia pomerne ergonomická a vyrobená z vysokokvalitných materiálov. V tejto sérii riešení je kovový povrch potiahnutý chrómovou vrstvou. Rezné plochy klieští majú optimalizovaný tvar a na rezanie nevyžadujú veľkú silu. Náradie Wiha sa vyrába v súlade s 2 normami: IEC 60900 a DIN ISO 5745. Každý kus je testovaný striedavým napätím 10 kV a schválený pre striedavé napätie nižšie ako 1 kV.

Náradie Wiha Tools

Najdôležitejšie náradie Wiha v sortimente SOS Electronic sú:

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button