Spoločnosť Littelfuse uvádza na trh najmenšie prírubové snímače na svete pre rôzne aplikácie

Spoločnosť Littelfuse uvádza na trh najmenšie prírubové snímače na svete pre rôzne aplikácie
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  40 zobrazení
1
 0
Nový produkt
   

Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Spoločnosť Littelfuse uvádza na trh najmenšie prírubové snímače s prírubou na svete pre rôzne aplikácie Ideálne pre  zabezpečenie / kontrolu prístupu a automatizáciu výroby, kde je obmedzený priestor.

Spoločnosť Littelfuse uvádza na trh najminiatúrnejší jazýčkový senzor s prírubovou montážou, ktorý má rozmery len 12,70 mm x 9,00 mm x 3,00 mm (0,500" x 0,354" x 0,118") s normálne otvorenými kontaktmi. Snímače môžu spínať 120 Vac / 170 Vdc pri 10 W. Konštrukcia puzdra umožňuje montáž pomocou skrutky M2 s maximálnym krútiacim momentom 0,1 Nm alebo montáž pomocou lepidla.

Snímače 59155 a 59156 sú k dispozícii s vodičmi vychádzajúcimi z ľavej alebo pravej strany, vďaka čomu sú ideálne na použitie v mnohých aplikáciách vrátane:

  • malých spotrebičov,
  • veľkých spotrebičov,
  • zabezpečenie a kontrola prístupu,
  • automatizácia výroby,
  • procesné zariadenia,
  • bezkontaktné a limitné snímanie a
  • ďalšie aplikácie IoT na snímanie blízkosti.

Nové jazýčkové snímače poskytujú prispôsobiteľný, priestorovo úsporný dizajn, ktorý spĺňa rôzne požiadavky na inštaláciu. Bezkontaktná aktivácia zabraňuje pôsobeniu vlhkosti alebo prachu, čím sa zvyšuje životnosť koncového zariadenia.

"Chápeme problémy, ktoré súvisia s obmedzeným priestorom v mnohých aplikáciách, a preto sme vyvinuli jeden z najmenších jazýčkových senzorov na svete,"

povedal Ryan Sheahen, manažér pre globálny trh spoločnosti Littelfuse.

"To rozširuje naše vedúce postavenie v ponuke (jedného z) najširších a najkomplexnejších portfólií riešení magnetických snímačov, ktoré spĺňajú potreby našich zákazníkov."

Snímače 59155 a 59156 konkurujú výrobkom podobnej veľkosti, ktoré sú v súčasnosti dostupné na trhu. Nové snímače Littelfuse sú však o niečo menšie a zároveň poskytujú vyššiu spínaciu schopnosť. Majú tiež širší rozsah prevádzkových teplôt, ktorý je -40 °C až +105 °C, v porovnaní s ostatnými, ktoré ponúkajú -20 °C až +85 °C.

Dostupnosť

Jazýčkové snímače 59155 a 59156 sú dostupné v niekoľkých konfiguráciách citlivosti a dĺžky kábla. Zadajte požiadavky na vzorky prostredníctvom autorizovaných distribútorov Littelfuse po celom svete. Zoznam distribútorov spoločnosti Littelfuse nájdete na stránke Littelfuse.com.

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button