Spoločnosť Master Bond predstavuje epoxidovú živicu plnenú striebrom vhodnú na efektívne tienenie EMI/RFI

Spoločnosť Master Bond predstavuje epoxidovú živicu plnenú striebrom vhodnú na efektívne tienenie EMI/RFI
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  105 zobrazení
2
 0
Nový produkt

Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Spoločnosť Master Bond, vývojár epoxidov, silikónov, polyuretánov, polysulfidov, UV tvrdidiel a iných špeciálnych lepiacich systémov, predstavila nový produkt EP4S-80 - jednozložkový epoxid plnený striebrom, ktorý spĺňa prísne požiadavky NASA na nízku tvorbu plynov. Tento prípravok sa môže používať v rôznych aplikáciách, kde sa vyžaduje elektrická vodivosť: lepenie, tesnenie, nátery, ako aj vypĺňanie medzier a zapuzdrovanie.

Výhody produktu

  • Jednozložkové prevedenie, nie je potrebné miešanie
  • Vytvrdzuje sa až po zahriatí
  • Teplota vytvrdzovania 80 °C
  • Nízka viskozita
  • Možnosť použitia štetca pre nanášanie

EP4S-80 má neobmedzenú životnosť pri izbovej teplote a mierne požiadavky na vytvrdzovanie teplom 80 °C. S viskozitou 10 000 - 15 000 cps má EP4S-80 hladký tok a je ľahko rozotierateľný štetcom, takže je ideálny na tienenie EMI/RFI alebo na efektívne  odvádzanie statickej elektriny. Má vynikajúce mechanické vlastnosti s modulom pružnosti v ťahu 500 000 - 600 000 psi a pevnosťou v tlaku 22 000 - 24 000 psi pri 25 °C.

Tento elektricky vodivý systém ponúka objemový odpor 0,02-0,06 ohm-cm a tepelnú vodivosť 1,30-1,44 W/(m-K). Po vytvrdnutí ponúka EP4S-80 nízke zmrštenie, vynikajúcu rozmerovú stabilitu a teplotu sklovitého prechodu 130-135 °C. Táto zmes, ktorá je použiteľná v širokom teplotnom rozsahu od -60 °C do +150 °C, dobre priľne k rôznym podkladom, ako sú kovy, kompozity, sklo, keramika, polovodičové materiály a mnohé plasty. Je balená v uncových a kilových nádobách. Samozrejme bude pamätané aj na potreby menších objemov a dodávka bude realizovaná aj prostredníctvom injekčných aplikátorov.

Zdroj : Masterbond

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo

Webwiki Button