Spoločnosť NZXT uvádza na trh novú vysoko výkonnú nevodivú tepelnú pastu

Spoločnosť NZXT uvádza na trh novú vysoko výkonnú nevodivú tepelnú pastu
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  144 zobrazení
2
 0
Nový produkt
Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Spoločnosť NZXT predstavila novú vysoko účinnú tepelnú pastu, ktorá je vyrobená podľa vlastnej receptúry pozostávajúcej z oxidu zinočnatého, hliníka a tekutého polyméru a je elektricky nevodivá a netvrdnúca. Je vhodná pre použitie na jadrá CPU a GPU, má trojročnú trvanlivosť, ľahko sa nanáša a aj čistí.

Pasta má tepelnú vodivosť 6,3 W/mk (wattov na meter štvorcový plochy), viskozitu 35~220*10³ mPa.s a špecifickú hmotnosť 3,5 g/cc. Všeobecným pravidlom je, že čím vyššia je tepelná vodivosť, tým lepšie materiál vedie teplo. Tradičné, nevodivé pasty, ako sú pasty NZXT, nemajú taký výkon ako exotickejšie TIM, ako je tekutý kov, ale oveľa ľahšie sa aplikujú a nezničia hardvér, ak s ním náhodou príde do kontaktu.

Spoločnosť NZXT založil v roku 2004 Johnny Hou. Jej prvý produkt, bola PC skrinka Guardian, ktorá mala plastový predný rám a vyzerala ako zo série Transformers. Spoločnosť NZXT pomohla byť priekopníkom v oblasti remeselne vyrábaných skriniek a odvtedy sa rozšírila do niekoľkých ďalších kategórií produktov a dokonca ponúka aj PC na mieru a predpripravené počítače.

Cena tejto vysoko výkonnej termálnej pasty NZXT je 9,99 USD za 3 g tubu a 19,99 USD za 15 g tubu. Obe sú k dispozícii na zakúpenie od včera v internetovom obchode spoločnosti NZXT.

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo

Webwiki Button