Spoločnosť Phoenix Contact ponúka kompaktné inštalačné konektory do 35 A

Spoločnosť Phoenix Contact ponúka kompaktné inštalačné konektory do 35 A
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  254 zobrazení
2
 0
Nový produkt
Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Nový, mimoriadne kompaktný inštalačný systém PRC 20 a PRC 35 od spoločnosti Phoenix Contact prenáša prúdy do 35 A.. Systém je preto vhodný všade tam, kde je málo miesta na rozvod energie. Rozhrania zariadení namontované vpredu sú k dispozícii ako samčie a samičie kontakty. Integrovaná ochrana proti otočaniu zabezpečuje spoľahlivé zarovnanie v paneli zariadenia.

Výhody

  • Prenos vysokých prúdov do 35 A na malom priestore
  • Uzamykanie, ktoré možno uvoľniť buď ručne, alebo pomocou nástrojov, zabezpečuje väčšiu flexibilitu pri inštalácii a údržbe
  • Spoľahlivé používanie v extrémnych okolitých podmienkach s vysokým stupňom ochrany a odolnosti voči nárazom
  • Jednoduchá manipulácia s osvedčenou technológiou lisovania alebo skrutkovania
  • Mechanické a farebné kódovanie na rýchle a bezchybné uvedenie do prevádzky

Výrobky radu PRC

Inštalačné konektory PRC sa ideálne hodia na kompaktný a bezpečný prenos energie do 35 A. Vysoké stupne ochrany a odolnosť proti nárazu až do IK08 chránia váš rozvod energie aj v extrémnych okolitých podmienkach. Blokovanie sa dá uvoľniť buď ručne, alebo pomocou nástrojov a zabezpečuje väčšiu flexibilitu pri inštalácii a údržbe vášho systému.

Inovatívna technológia Duo-Unlock systému zabezpečuje vyššiu flexibilitu pri inštalácii a údržbe. V závislosti od podmienok a noriem platných na mieste sa používatelia rozhodnú, či konektor uvoľnia ručne alebo pomocou skrutkovača s čepeľou. Inštalačný systém je k dispozícii s osvedčenou technológiou lisovaného alebo skrutkového pripojenia. Funkcie, ako je mechanické a farebné kódovanie, vás tiež podporujú pri rýchlom a bezchybnom spustení. Kompaktný systém PRC 20 rozširuje existujúci inštalačný systém PRC 35, ktorý je určený na prenos prúdov do 35 A. Vďaka vysokému stupňu krytia až do IP69 a odolnosti proti nárazu až do IK08 chráni inštalačný systém PRC rozvodný systém aj v extrémnych okolitých podmienkach.

Vlastnosti a porovnanie

 
  PRC 20 PRC 35
Technológia pripojenia Skrutkové a krimpovacie spojenie Skrutkové a krimpovacie spojenie
Počet pozícií 2/3/4/5 3/5
Menovité napätie (IEC) Do 500 V (AC/DC) Do 690 V (AC) / 500 V (DC)
Menovité napätie (UL) Do 600 V (AC/DC) Do 600 V (AC/DC)
Menovitý prúd Do 20 A Do 35 A
Stupeň ochrany IP66 / IP68 (24h/2m) / IP69 IP66 / IP68 (24h/2m) / IP69
Odolnosť voči nárazom IK08 IK08
Okolitá teplota (prevádzka) -40°C … +105°C -40°C … +105°C
Typ uzamknutia Zámok Duo-Unlock, ktorý sa dá odomknúť ručne aj pomocou nástrojov Snap-in zámok, ktorý sa dá odomknúť ručne alebo pomocou náradia
Cykly vloženia 500 2,000
Prierez vodiča (pevný a ohybný) 0.75 mm² ... 2.5 mm² 1.5 mm² ... 6.0 mm²
Vonkajší priemer kábla 6 mm až 14 mm 8 mm až 21 mm
Schválenia UL, IEC, DNV-GL, 2PfG UL, IEC, DNV-GL, 2PfG

 

Zdroj : Phoenix Contact

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo

Webwiki Button