Spoločnosť Siemens rozširuje svoju sériu ističov 3WA

Spoločnosť Siemens rozširuje svoju sériu ističov 3WA
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  75 zobrazení
2
 0
Nový produkt
   

Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Spoločnosť Siemens uviedla na trh dve nové dodatočné verzie svojich inovatívnych výkonových ističov Sentron 3WA, známych aj ako vzduchové ističe (ACB). Séria 3WA3 spĺňa požiadavky noriem UL 1066 a IEC 60947-2, čo umožňuje zákazníkom používať ju na celom svete. To je obzvlášť výhodné pre výrobcov rozvádzačov a OEM, ktorí vyrábajú systémy pre obe oblasti normalizácie - IEC aj UL. Séria 3WA2 je určená výlučne pre trh UL 489. Tieto dve nové modelové série ACB dopĺňajú verziu 3WA1 pre trhy IEC, ktorá bola uvedená na trh na jeseň 2020. Spoločnosť Siemens ponúka celý rad ACB, ktoré sú založené na konzistentnom systéme a ponúkajú veľkú flexibilitu pre aplikácie na celom svete. Výkonové ističe Sentron 3WA sú súčasťou portfólia Siemens Xcelerator. Siemens Xcelerator je otvorená digitálna obchodná platforma, ktorá umožňuje zákazníkom urýchliť ich digitálnu transformáciu jednoduchšie, rýchlejšie a vo veľkom rozsahu.

Použitie a výhody

  • Inovatívny rad ističov Sentron 3WA je súčasťou systému Siemens Xcelerator
  • Navrhnutý na zlepšenie jednoduchosti používania, spoľahlivosti a digitalizácie pri integrácii do existujúcich systémov
  • Nevyhnutné pre kritickú infraštruktúru, ako sú nemocnice alebo dátové centrá
  • Jedna veľkosť rámu do 4 000 A pre DC aplikácie
  • Tri veľkosti s menovitými prúdmi od 630 A do 6 300 A pre striedavé aplikácie
  • Modely 3WA1 (IEC), 3WA2 (UL489) a 3WA3 (UL1066+IEC) ponúkajú celosvetovú kompatibilitu

Keď sa zmenia technologické požiadavky, je možné jednoducho pridať nové funkcie do elektronickej spúšťacej jednotky (ETU600) nainštalovanej vo vzduchových ističoch Sentron 3WA pomocou softvéru Sentron "powerconfig" na uvedenie do prevádzky a USB alebo komunikačného portu. Funkcie sú k dispozícii online a spoločnosť Siemens ich neustále rozširuje. Používatelia profitujú z vysokej ochrany investícií. V prípade aplikácií bez potreby meracích funkcií alebo možností škálovania možno teraz ističe Sentron 3WA ACB konfigurovať aj pomocou ETU300 na jednoduchú štandardnú ochranu.  Vypínače ACB 3WA Sentron majú aj viac štandardných funkcií, ako napríklad integrovanú funkciu redukcie energie oblúka (Dynamic Arc Flash Sentry, DAS+), ktorá zabezpečuje rýchlejšie vypnutie vypínačov Sentron 3WA ACB v prípade poruchy počas prác vykonávaných v bezprostrednej blízkosti častí pod napätím. Týmto spôsobom sa znižuje energia oblúka, a tým aj energia uvoľnená v priestore rozvodného zariadenia. Táto technológia je v súlade s Národným elektrickým kódexom (NEC) pre americký trh; je navrhnutá tak, aby chránila servisných technikov pred vážnym zranením v dôsledku nebezpečenstva oblúkového zásahu. Série Sentron 3WA ACB UL 3WA2 a 3WA3 sú k dispozícii v troch veľkostiach rámov s rozsahom menovitého prúdu od 800 do 5 000 A.

Viac informácií o vzduchových ističoch Siemens Sentron 3WA nájdete na tomto odkaze - klikni.

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button