Spoločnosť Sony predstavuje dvojicu pamäťových kariet CFexpress typu A série M: CEA-M1920T a CEA-960T

Spoločnosť Sony predstavuje dvojicu pamäťových kariet CFexpress typu A série M: CEA-M1920T a CEA-960T
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  63 zobrazení
2
 0
Nový produkt
   

Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Spoločnosť Sony oznámila uvedenie 2 pamäťových kariet CFexpress typu A zo série CEA-M: CEA-M1920T a CEA-960T. Nové modely majú kapacitu 1920 GB, resp. 960 GB a sú kompatibilné so štandardmi: CFexpress 2.0 a VPG200. Sú určené na rýchle a stabilné nahrávanie videa - bez rizika straty snímok. Ide o jedinečné produkty triedy VPG200.

Najnovšie pamäťové karty Sony sú zacielené ideálne pre profesionálnych používateľov, pokiaľ ide o vysokú kapacitu a najmä o spoľahlivosť. Karty CEA-M1920T (1920 GB) a CEA-960T (960 GB) sú ideálne na dlhé nahrávanie.  Výkonnostná trieda VPG200 zaručuje záznam videa rýchlosťou až 200 MB/s. Nové pamäťové karty CFexpress typu A kombinujú vysokú kapacitu s veľmi malými rozmermi - sú o polovicu menšie ako karty typu B a kratšie a užšie ako karty SD. Vysoká odolnosť proti ohybu a pádu, ako aj ochrana proti prachu a vlhkosti znamenajú maximálnu trvanlivosť výkonu v náročných podmienkach. Špeciálna zliatina použitá pri ich konštrukcii so zvýšenou tepelnou vodivosťou dobre odvádza teplo smerom von. Spoľahlivá prevádzka je zaručená pri zaznamenávaní značného množstva dát, ktoré vzniká pri nahrávaní videa v rozlíšení 4K 120p. Ochranu údajov na kartách CFexpress typu A zabezpečujú nástroje pre počítače, tzv: Media Scan Utility, ktorý testuje stav vnútornej pamäte Flash, a Memory Card File Rescue, ktorý uľahčuje obnovu omylom vymazaných súborov.

 

Viac informácií nájdete na: odkaz 1

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button