Štvrtá generácia digitálneho snímača vlhkosti SHT4xA je teraz k dispozícii

pre aplikácie v automobilovom priemysle na celom svete
Štvrtá generácia digitálneho snímača vlhkosti SHT4xA je teraz k dispozícii
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  74 zobrazení
1
 0
Nový produkt
Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Spoločnosť Sensirion pridáva digitálny automobilový snímač SHT4xA k svojmu zavedenému radu snímačov vlhkosti a teploty. Ten je okamžite k dispozícii prostredníctvom priameho predaja, ako aj globálnych distribučných kanálov spoločnosti Sensirion. Senzor SHT4xA so svojimi integrovanými diagnostickými schopnosťami, kvalifikáciou výrobku AEC-Q100, voliteľnými zmáčateľnými bokmi a nízkym ročným driftom stanovuje najvyššie štandardy pre náročné aplikácie.

SHT4xA je založený na osvedčenej technológii CMOSens® spoločnosti Sensirion a dvadsiatich rokoch skúseností s meraním vlhkosti. Snímač bol vyvinutý špeciálne pre automobilové aplikácie a spĺňa najnáročnejšie požiadavky na spoľahlivosť, ako napríklad zrýchlené testy životnosti pri teplote 85 °C / 85 %RH. Integrovaný ohrievač navyše umožňuje autodiagnostiku čipu počas celej jeho životnosti.

Rozmerový výkres SHT4xA vrátane tolerancií púzdra (jednotky mm).

Snímač je k dispozícii v rôznych triedach presnosti a s rozhraním I2C alebo so šírkovo-impulznou moduláciou PWM. Voliteľné zmáčateľné boky puzdra DFN umožňujú automatickú optickú kontrolu (AOI) po povrchovej montáži dosky plošných spojov. Tolerancie presnosti do ±2 %RH a ±0,2 °C sa dosahujú v celom meracom rozsahu od 0 %RH do 100 %RH a od -40 °C do 125 °C. Rozsah prevádzkového napätia je 2,3 až 5,5 V. Voliteľné možnosti ochrany pomocou aplikovanej membrány alebo ochrannej fólie poskytujú ochranu pred striekajúcou vodou alebo uľahčujú spracovanie počas výroby.

"Spoločnosť Sensirion už viac ako 20 rokov určuje priemyselný štandard v oblasti technológie senzorov vlhkosti. Je to založené na našich kompetenciách v oblasti ASIC, MEMS a návrhu obalov, ako aj na osvedčených odborných znalostiach v oblasti kalibrácie. V kombinácii s našimi veľmi širokými znalosťami o aplikáciách sa v prípade SHT4xA opäť realizuje inovačný skok, z ktorého môžu teraz profitovať naši zákazníci,"

hovorí Maximilian Eichberger, riaditeľ produktového manažmentu senzorov vlhkosti a teploty v spoločnosti Sensirion.

Viac informácií o snímačoch vlhkosti SHT4xA nájdete tu.

Zdroj : Sensirion , Datasheet SHT4xA

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo

Webwiki Button