TPH3R10AQM: MOSFET s procesom U-MOS X-H spoločnosti Toshiba s kanálom typu n

TPH3R10AQM: MOSFET s procesom U-MOS X-H spoločnosti Toshiba s kanálom typu n
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  63 zobrazení
2
 0
Nový produkt
   

Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Spoločnosť Toshiba premiérovo predstavila nový n-kanálový MOSFET s označením TPH3R10AQM. Tento tranzistor sa vyznačuje nízkym odporom: 3,1 - 6 mΩ a maximálnym napätím Vds=100 V. Prúd, ktorý tranzistor TPH3R10AQM prenáša, dosahuje je až 120 A.

TPH3R10AQM sa vyznačuje 3 hodnotami náboja: Qg=83 nC, Qsw=32 nC a Qoss=88 nC. Nízky zapínací odpor tranzistora TPH3R10AQM a rozšírenie jeho lineárneho pracovného rozsahu zaručujú vysoký výkon tranzistora počas celej jeho doby životnosti. Prahová hodnota Vgs 2,5 - 3,5 V výrazne eliminuje riziko nesprávnej prevádzky TPH3R10AQM v dôsledku šumu napätia Vgs. K tomu dochádza pri vstupnej kapacite 5,18 nF. Tranzistor TPH3R10AQM je okrem iného určený pre spínacie obvody a obvody s výmenou za prevádzky, ktoré sa vyskytujú v zariadeniach používaných napríklad v dátových centrách alebo telekomunikačných základňových staniciach. Rozmery tranzistora sú : 4,9 × 6,1 mm. Tranzistor TPH3R10AQM je k dispozícii v púzdra SOP Advance(N).

Aplikácie

  • Napájacie zdroje pre komunikačné zariadenia, ako sú dátové centrá a komunikačné základňové stanice
  • Spínané zdroje (vysokoúčinné DC-DC meniče atď.)

Viac informácií nájdete na odkazoch 1 a 2 a v datasheete nižšie. Ak sa vám v mobilnom zobrazení nezobrazuje datasheet, kliknite tu pre jeho stiahnutie.

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button