TRACO Power THM 60WI Medicínske 60W DC/DC meniče

TRACO Power THM 60WI Medicínske 60W DC/DC meniče
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  80 zobrazení
2
 0
Nový produkt
Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

TRACO Power THM 60WI Lekárske 60W DC/DC meniče

Séria THM 60WI je rad medicínskych 60 W DC/DC meničov v kompaktnom plastovom obale s rozmermi 2,3" x 1,45" a širokým rozsahom vstupného napätia 4:1. Poskytujú systém zosilnenej izolácie (5000 VAC) a veľmi nízky zvodový prúd menší ako 4,5 μA. Vďaka vysokej účinnosti až 92 % a súčiastkam najvyššej triedy môžu meniče spoľahlivo pracovať v rozsahu teplôt okolia od -40 °C do +75 °C s odľahčením.  Pre náročnejšie aplikácie, pokiaľ ide o teplotu, ponúka spoločnosť Traco aj špeciálny chladič, ktorý výrazne zvýši tepelné schopnosti pre podmienky prirodzenej konvekcie.

Jednotky sú schválené podľa normy IEC/EN/ES 60601-1 3. vydanie pre 2 x MOPP, ako aj IEC/EN/UL 62368-1 a dodávajú sa spolu so súborom riadenia rizík podľa normy ISO 14971. Konštrukcia a výroba sú v súlade so systémom riadenia kvality ISO 13485. THM 60WI predstavuje spoľahlivé riešenie nielen pre zdravotnícke zariadenia, ale aj pre náročné oblasti použitia, ako je kontrola a meranie a doprava.

Základné vlastnosti

  • DC/DC menič so vstupným napätím v rozsahu 4:1 a výkonom 60 W v kompaktnom plastovom puzdre
  • Izolácia vstupov / výstupov 5000 VAC dimenzovaná na pracovné napätie 250 VAC
  • Certifikácia podľa IEC/EN/ES 60601-1 3. vydanie pre 2 x MOPP
  • Proces riadenia rizík podľa normy ISO 14971
  • Kritériá akceptácie pre elektronické zostavy podľa IPC-A-610 úroveň 3
  • Nízky unikajúci prúd <4,5 μA
  • Prevádzková teplota -40 °C až 75 °C
  • Zhoda s EMC podľa IEC 60601-1-2 4. vydanie
  • Prevádzka do nadmorskej výšky 5000 m
  • Záruka na výrobok 5 rokov

Zdroj : TRACO Power

Nový priemyselný produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Všetok obsah v kategórii Nové priemyselné produkty podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button