Fórum ElektroLab.eu

Trojica organizérov náradia, alebo usporiadajte si svoje náradie

Trojica organizérov náradia, alebo usporiadajte si svoje náradie
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  352 zobrazení
3
 0
Vybavenie dielne

Nedávno sa mi dostalo do rúk niekoľko rôznych organizérov náradia pre usporiadanie náradia na mojom stole. Ak máte na svojom pracovnom stole veľa náradia, tak je vždy nočnou morou nájsť to, čo hľadáte a som si istý, že vás tento príspevok zaujme.

Objednal som si tri rôzne organiuéry. Sú určené na usporiadanie vašich klieští, skrutkovačov, pinziet, nožníc, skrutiek, vrtákov alebo dokonca pier a ceruziek.

Pohľad na trojicu organizérov.

Držiak vrtákov a frézok

Ak často používate rotačné nástroje a vŕtačky, tento držiak vrtákov vám umožní usporiadať si príslušenstvo, ktoré používate častejšie, na jednom mieste. Tento držiak sa dá použiť aj na usporiadanie malých presných skrutkovačov v závislosti od ich veľkosti.

Držiak frézok a vrtákov si môžte zakúpiť prostredníctvom tohoto odkazu - klikni (Banggood)

Držiak je vyrobený z plastu, ale je dostatočne ťažký na druh nástrojov, ktoré podporuje. Jeho rozmery sú: 75x50x15mm. Má celkom 45 otvorov s nasledujúcimi priemermi:

  • 18x 2.5mm
  • 18x 3.2 mm
  • 9x 5.2 mm

Otvory nie sú bohužiaľ usporiadané v konkrétnom poradí, takže nie je možné usporiadať nástroje s rovnakou veľkosťou do rovnakého radu.

Organizér pre väčšie náradie

Jedná sa o akrylový stojan so 45 otvormi s rôznymi tvarmi a veľkosťami na usporiadanie rôznych druhov náradia, ako sú skrutkovače, nožnice, pinzety, malé kliešte alebo dokonca perá a ceruzky a miesto v ňom sa našlo aj pre Xiaomi Wowstick.