Vážná konkurence pro Fluke ? Hioki DT4256 a DT4261 - čistokrevný Japonec

Vážná konkurence pro Fluke ? Hioki DT4256 a DT4261 - čistokrevný Japonec
Jiří Bekr Pridal  Jiří Bekr
  595 zobrazení
2
 0
Recenzie meracej techniky

V dnešním videu se podíváme na dvojici zajímavých digitálních multimetrů od relativně u nás méně známé japonské značky Hioki. Jedná se konkrétně o DT4256 a DT4261, které jsou podle mého názoru vážnou konkurencí pro všechny ostatní zavedené značky na našem trhu. V názvu je záměrně použit přívlastek "Hioki - čistokrevný Japonec", a to proto, že se jedná o japonskou společnost s japonským vývojem a výrobou. Japonec, který si na nic nehraje, s ničím se nechlubí, a jehož další kvality člověk začne objevovat teprve až s jeho používáním, to je to, jak na mě působí recenzované multimery od značky Hioki. U každé funkce začne člověk časem zjišťovat, jak hlouběji je propracovaná. Měřidla i jejich příslušenství jsou vyvíjeny a vyráběny v Japonsku, což se odráží v excelentní kvalitě.

V České a Slovenské republice je prodává česká firma Teste - testovací technika, které bych tímto rád poděkoval za laskavé zapůjčení k recenzi. V odkazu pod videem naleznete k stažení tabulku s přehled testovaných a měřených parametrů obou multimetrů.

Stránky prodejce Teste.cz

Oficiální stránky výrobce Hioki

Tabulky výsledků multimerů

Podrobné výsledky testů multimetrů - klikni

Máte aj vy zaujímavú konštrukciu, alebo článok?

Máte aj vy zaujímavú konštrukciu, alebo článok a chceli by ste sa o to podeliť s viac ako 250.000 čitateľmi? Tak neváhajte a dajte nám vedieť, radi ju uverejníme a to vrátane obrazových a video príloh. Rovnako uvítame aj autorov teoretických článkov, či autorov zaujímavých videí z oblasti elektroniky / elektrotechniky.

Kontaktujte nás!


Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo

Webwiki Button