Velký srovnávací test 9V baterií

Velký srovnávací test 9V baterií
Jiří Bekr Pridal  Jiří Bekr
  367 zobrazení
3
 0
Batérie a akumulátory

V dnešním videu se podíváme na můj test kapacity celkem 33 různých devítivoltových baterií od různých výrobců, které se dají sehnat na českém trhu, z toho 3 na aliexpressu. Najdete zde známé i méně známé značky, takže se pohodlně usaďte a podívejte se, jak si vedly. Odkaz na tabulku je tlačítko níže: (prosím zachovejte tabulku vždy v původní podobě, tj. bez úprav textu nebo ořezávání, případně beze změny formátu .png)

Odkaz na tabulku na disku Google Drive

Informácia : Pokiaľ sa vám video páčilo, informácie v ňom boli pre vás užitočné a máte záujem o viac takýchto videí, podporte drobnou sumou jeho autora. Ďakujeme
Máte aj vy zaujímavú konštrukciu, alebo článok?

Máte aj vy zaujímavú konštrukciu, alebo článok a chceli by ste sa o to podeliť s viac ako 250.000 čitateľmi? Tak neváhajte a dajte nám vedieť, radi ju uverejníme a to vrátane obrazových a video príloh. Rovnako uvítame aj autorov teoretických článkov, či autorov zaujímavých videí z oblasti elektroniky / elektrotechniky.

Kontaktujte nás!


Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo

Webwiki Button