Velký Test 60 značek AA Tužkových Baterií

Velký Test 60 značek AA Tužkových Baterií
Jiří Bekr Pridal  Jiří Bekr
  495 zobrazení
3
 0
Batérie a akumulátory

V tomto videu si projdeme můj test 60 značek tužkových baterií. 30 alkalických, 20 NiMH, 6 zinkouhlíkových, 3 lithiové a jedna s USB nabíjením.

Tabulka všech testovaných článků - google drive - klikni

 

LICENCE (copyright) dle autorského zákona 121/2000 Sb.: Tento video dokument, dále obrázkový dokument s tabulkou a veškerá naměřená data (v barevných buňkách) podléhají autorským právům. Jediným právoplatným autorem a vlastníkem tohoto testu a zmíněných dokumentů z něj vyplývajících je Jiří Bekr, nar. 1997. jiri.bekr@gmail.com.

  • Šíření pro osobní nekomerční účely je téměř neomezené.
  • Šíření pro komerční účely může být umožněno, avšak pouze po předchozí domluvě podmínek s autorem. To je například otisk v časopise, zahrnutí do placeného magazínu, nebo zveřejnění na webových stránkách, které jsou aktivně výdělečně činné natolik, že generují zisk.

V každém případě musí být tento dokument šířen v nezměněné podobě (vypovídací hodnota informací 100% stejná), a to včetně této licence. Vždy bude dokument šířen i s informací o původním videu na YouTube. Na webu přes odkaz, v tištěné podobě stačí slovní zmínka kanálu Jiří Bekr, případně QR kód. Je přísně zakázáno jakkoliv upravovat a falsifikovat data v dokumentu. Je zakázáno vytahovat informace z kontextu, pokud by tím mohlo dojít k chybnému pochopení. Test byl prováděn s úmyslem informovat spotřebitele o nejvhodnější baterii/akumulátoru pro různá odvětví provozu. Data byla změřena s přesností cca 2%. Kapacita měřena do 0,7V. IR při plném nabití při 1A, kelvinovou metodou.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

Webwiki ButtonSeo servis