Výkonný 3W DC/DC menič od spoločnosti Recom

Výkonný 3W DC/DC menič od spoločnosti Recom
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  77 zobrazení
3
 0
Nový produkt
Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Spoločnosť RECOM predstavila model DC/DC meniča RSH3, čo je vysokovýkonný 3W menič, ktorý začlenila do svojho radu izolovaných sérií RSH pre povrchovú montáž so širokým vstupným rozsahom. DC/DC menič má menovitý vstup 12 V a 24 V s výstupmi s menovitými hodnotami 5 V, 12 V, 15 V, 24 V, +/-12 V a +/-15 V. Tento model je vhodný na použitie v systémoch napájaných z batérie. Modul je vybavený rôznymi bezpečnostnými prvkami, ako je ochrana proti skratu a nadprúdu, a pomocou jednoduchého externého filtra je menič schopný splniť limity triedy A alebo B podľa normy EN 55032 pre vstupný šum.

Séria RSH3 má široký prevádzkový rozsah teplôt od -40 °C do viac ako +80 °C a to bez zníženia výkonu. Vďaka tomu je modul vhodný na použitie v náročných podmienkach a v aplikáciách, ako sú priemyselné, testovacie a meracie zariadenia a zariadenia na prepravu. Vďaka certifikácii podľa normy UL/IEC/EN 62368-1 je stupeň izolácie meniča 2 kVDC/60s (s voliteľným 3 kVDC/60s). DC/DC menič sa dodáva v kompaktnom púzdre DIP14 v prevedení pre SMD, čo uľahčuje jeho umiestnenie na dosku plošných spojov. Komponenty sa môžu spájkovať v infračervenej peci alebo v parnej fáze s použitím priemyselných štandardných profilov JEDEC.

Matthew Dauterive, produktový manažér DC/DC spoločnosti RECOM, komentuje: "Séria RSH3 pre povrchovú montáž nadväzuje na úspech našej 2W verzie a poskytuje dodatočný výkon pre izolované jednosmerné systémy v elektrickej sieti a v zariadeniach napájaných z batérie. RSH3 nájde uplatnenie aj pri izolácii zemnej slučky priemyselných snímačov a zbernicových komunikačných sietí."

Vlastnosti série RSH3

  • Výkon 3 W v kompaktnom SMD púzdre
  • Prevádzková teplota od -40 °C do +80 °C bez zníženia výkonu
  • Izolačné napätie 2 kVDC alebo 3 kVDC/1 minútu
  • Certifikát IEC/EN/UL62368 3. vydanie
  • Plne chránené - OCP a SCP

Zdroj : RECOM

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo

Webwiki Button