Fórum

Vývojová sada ESP32-PICO-V3-ZERO s cloudovými službami

ACK a pripojením Alexa Voice Control pre aplikácie Smart Home
Vývojová sada ESP32-PICO-V3-ZERO s cloudovými službami
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  55 zobrazení
2
 0
Elektronické moduly a stavebnice

Spoločnosť Espressif Systems predstavila ESP32-PICO-V3-ZERO-DevKit, novú vývojovú súpravu, ktorá poskytuje okamžité pripojenie k službám ACK Cloud spolu s funkciami, ako je hlasové ovládanie Alexa, nastavenie Frustration-Free s podporou Amazon Dash pre pripojené zariadenia. Nová vývojová súprava je postavená na systéme ESP32-PICO-V3 System-in-Package a ponúka 2,4 GHz Wi-Fi a Bluetooth - nízkoenergetické spolužitie v malých rozmeroch 16 x 23 x 2,3 mm.

Zariadenie má integrovanú PCB anténu a 4 MB SPI pamäte typu FLASH, zatiaľ čo v jadre modulu ESP32-PICO-V3-ZERO (ACK) sa nachádza SoC ESP32-V3, ktorý poháňa dvojjadrový 32-bitový mikroprocesor LX6 od Xtensa, s technológiou TSMC 40 nm s nízkou spotrebou. Okrem toho má ESP32-V3 SoC krištáľový oscilátor, filtračné kondenzátory a zosúladenú sieť RF.

 ESP32-PICO-V3-ZERO-DevKit plne podporuje Amazon Alexa Connect Kit (ACK), riadenú službu, ktorá výrobcom zariadení uľahčuje vytváranie produktov, ktoré sa rýchlo a ľahko pripájajú k službám Amazon za fixné náklady na zariadenie. Predvolený firmvér ESP32-PICO-V3-ZERO-DevKit umožňuje zákazníkom jednoduché pripojenie k ich zariadeniam na serveri Alexa a Internet.

Vlastnosti ESP32-PICO-V3-ZERO (ACK)

  • Zabudovaný ESP32, dvojjadrový 32-bitový mikroprocesor LX6 Xtensa, až 240 MHz
  • 448 KB ROM pre bootovanie a základné funkcie
  • 520 KB SRAM pre údaje a pokyny
  • 16 kB SRAM v RTC
  • Dátový tok: 802.11n až 150 Mbps
  • Podpora ochranného intervalu 0,4 µs
  • Bluetooth V4.2 BR / EDR a Bluetooth LE
  • Prevádzkové napätie / napájanie: 3,0 ~ 3,6 V
  • Rozsah prevádzkových teplôt: –40 ~ 85 ° C

Topolódia

Poznámka: Ďalšie technické informácie nájdete v údajovom liste ESP32-PICO-V3-ZERO (ACK) prepojenom v dolnej časti tejto stránky a na produktovej stránke vývojovej súpravy ESP32-PICO-V3-ZERO (ACK).

Datasheet : ESP32-PICO-V3-ZERO (ACK)Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridáte prvý? Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.
Webwiki ButtonSeo servis Diallix.net VN-Experimenty Hatiar.eu