Fórum

WireNET - Komerčná trieda LAN prvkov bez kompromisov

WireNET - Komerčná trieda LAN prvkov bez kompromisov
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  115 zobrazení
1
 0
Inteligentná domácnosť

Nové sieťové riešenia WireNET od firmy Belden prinášajú na trh cenovo efektívny systém kabeláže, bez zníženia výkonu, bez ústupkov v dizajne a v ľahkosti inštalácie.

Spoločnosť Belden prichádza s komerčnou triedou produktov pre sieťové riešenia. WireNET ponúka káble, patch káble, konektory, prepojovacie panely, PDU, LAN skrinky a optické riešenia. Ak nejde o vyslovene drsné klimatické podmienky, potom WireNET je riešenie pre vás. Pre všetky LAN aplikácie od vchodu do budovy až po pracovný stôl.

Najtypickejšie prvky rodiny WireNET sú patch káble - tienené aj netienené (UTP/STP). Patch káble WireNET série Belden CAT6A, CAT6 a CAT5E ponúkajú najlepšiu kombináciu prenosového výkonu a fyzickej integrity. Sú to 4-párové modulárne káble 26 AWG UTP. Spoločnosť Belden navrhla patch kábel CAT6A na základe patentovaného dizajnu konektora, ktorý umožňuje veľmi dobrú kontrolu vnútornej zástrčky.

 • Výkonové charakteristiky C6A zaručujú prenosový výkon až do 500 MHz
 • Výkonové charakteristiky C6 zaručujú prenosový výkon až do 250 MHz
 • Výkonové charakteristiky C5E zaručujú prenosový výkon až do 100 MHz
 • Prepojovacie káble WireNET® sú k dispozícii v šiestich farbách
 • 100% testované z výroby a certifikované pre CAT6A, CAT6 a CAT5E
 • Na každom kábli je štítok pre ľahšiu identifikáciu produktu a triedenie dĺžky

Pokiaľ ide o káble, systém WireNET ponúka 3 série netienených káblov a 3 série tienených káblov, každú pre jednotlivé kategórie prenosových rýchlostí - 5E, 6 a 6A (pri tienených aj 7 a 7A).

Netienené káble WireNET

 • Sieťový kábel série 2300 prináša na trh nákladovo efektívny kabelážny systém kategórie 6A U / UTP 500 MHz. Malý priemer 7,2 mm znižuje nároky na hmotnosť a priestor, zatiaľ čo ľahko oddeliteľné páry skracujú čas inštalácie tým, že vyžadujú menej “twistov”. Systém kabeláže pomáha majiteľom budov využívať rýchlosť 10 Gb/s v aplikáciách a zariadeniach s vysokou hustotou a šírkou pásma, vrátane dátových, hlasových, sledovacích a bezdrôtových prístupových bodov.
 • Sieťový kábel série 7900 sa skladá zo 4-párových UTP káblov, ktoré vyhovujú požiadavkám kategórie 6. Poskytuje šírku pásma najmenej 250 MHz.
 • Sieťový kábel série 1500 pozostáva zo 4-párových UTP káblov, ktoré presahujú požiadavky kategórie 5e. Poskytuje šírku pásma 100 MHz.

Tienené káble WireNET

 • Sieťové káble série 1800 a 2200 poskytujú výkon kategórie 6A. V rámci systému Belden Shielded System poskytujú 500 MHz šírky pásma kanálu a rýchlosť prenosu 10 Gb/s. Vďaka silnému fóliovému štítu so 100% pokrytím sú vaše dáta chránené pred drsným prostredím EMI.
 • Sieťový kábel série 7800 sa skladá zo 4-párových káblov F/UTP, ktoré vyhovujú požiadavkám kategórie 6. Poskytuje šírku pásma najmenej 250 MHz.
 • Sieťový kábel série 1600 pozostáva z 4-párových káblov F/UTP, ktoré vyhovujú požiadavkám kategórie 5e. Poskytuje šírku pásma 100 MHz.

Belden prichádza so systémom WireNET za účelom úspor nákladov. Skutočné úspory sa prejavia pri skutočne veľkých projektoch. A tak je aj celá ponuka navrhnutá.

Zdroj : sos.sk

 

Become a Patron!Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridáte prvý? Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.
Webwiki ButtonSeo servis Diallix.net VN-Experimenty Hatiar.eu