Zapájanie dátových zásuviek v praxi | Schrack Technik

Zapájanie dátových zásuviek v praxi | Schrack Technik
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  591 zobrazení
2
 0
Elektroinštalácie

Novodobý elektrotechnik sa vo svojej praxi bežne stretáva s dátovou kabelážou a to aj napriek tomu, že to nemusí byť vždy jeho priamym zameraním. Tí z vás, ktorí sa vyznajú v sieťach musia veľmi dobre poznať aj informácie o dátovéj kabeláži a jej zakončovaní.

Aktuálny prehľad kategórií a tried pre metalickú kabeláž od Cat.3 až po Cat.8 popisuje Jiří Kořínek. Postupne vás bude zoznamovať s portfóliom metalických prvkov. Vysvetľuje rozdiel medzi rúznymi kategóriami, zvlášť kategóriou 7 a jej spätnou kompatibilitu. Čo znamená, ak niekto vysloví "konektor R v kabeláži Cat.7"? Uvidíte názorné ukážky montáže konektorov rôznych radov vrátane predstavenia potrebných nástrojov. Čo to je 802.3bq? Pre aké potreby je určená? A čo napríklad na rozdiely medzi CAT.8-1 a CAT.8-2? Z čoho vychádza? Aká je prenosová rýchlosť a akým typom konektora je zakončená? Všetky podrobnosti nájdete v tomto videu ...

 Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

ALLPCB Promo

Webwiki Button